امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به قرقیزستان

بهترین فصل سفر به قرقیزستان

اگر قصد سفر به قرقیزستان را دارید، بهتر است اطلاعاتی راجب بهترین فصل سفر به قرقیزستان داشته باشید. در ادامه این مطلب به بررسی بهترین فصل سفر به قرقیزستان می پردازیم.
قرقیزستان یکی از کشور های آسیای میانه است که در محاصره کوه ها قرار گرفته است و به موجب این دلیل، قرقیزستان دارای آب و هوای کوهستانی می باشد. آب و هوای قرقیزستان در فصول مختلف بسیار عجیب می باشد و در اکثر روز ها دما به طور ناگهانی تغییر می کند.
در فصل زمستان، قرقیزستان دارای میانگین دمای کمتر از 10 درجه و در برخی از روز ها، به زیر صفر درجه می رسد و همچنین اکثر روز های فصل زمستان، این کشور شاهد برف و باران های طاقت فرسایی می باشد. اما لازم به ذکر است به دلیل اینکه در فصل زمستان قرقیزستان شاهد کمترین حجم گردشگر است، یکی از بهترین فصل ها برای سفری ارزان به این کشور، زمستان است.
قرقیزستان در فصول بهار و پاییز آب و هوای عجیب و غریبی دارد. به دلیل کوهسانی بودن آب و هوای این کشور، روز ها هوا بسیار گرم می باشد اما با غروب آفتاب دمای هوا ناگهان تغییر کرده و طوری سرد می شود که گردشگران تور قرقیزستان نمی توانند با پوششی که در روز داشتند تحمل هوای سرد را داشته باشند.
اما بهترین فصل سفر به قرقیزستان را می توان فصل تابستان نامید. با اینکه در فصل تابستان قرقیزستان با میانگین دمای بالای 33 درجه سانتی گراد شاهد گرم ترین روز های خود می باشد، علاوه بر کاهش اختلاف دمای بین شب و روز، قرقیزستان میزبان بیشترین حجم گردشگر در سال نیز خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به گرمای شدید فصل تابستان، باد های خنکی در برخی از نقاط کوهستانی می وزد که سفری دلنشین را برای گردشگران تور قرقیزستان به ارمغان می آورند.

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به قرقیزستان

زوبین نصر 9 فروردین 98
1
هزینه سفر قرقیزستان
حسین 28 مرداد 97
1
من کاملا متوجه نشدم بهترین فصل سفر به قرقیزستان کدوم فصل هست ؟ کسی هست که تجربه سفر داشته باشه و بتونه کمکم کنه ؟
درج نظر