Lahzeakhar.com

تور قرقیزستان

امتیاز 5 از 5 | از 165

مرتبط های قرقیزستان

در ادامه صفحه تور قرقیزستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای قرقیزستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


قرقیزستان کشوری است در شمال شرق آسیای مرکزی که از شمال با قزاقستان، از غرب با ازبکستان، از جنوب با تاجیکستان و از شرق و جنوب شرقی با چین همسایه و هم مرز می باشد. گردشگران تور قرقیزستان با لحظه آخر همراه باشند تا اطلاعاتی مفید و مختصری درباره این کشور در اختیارتان قرار دهیم. این کشور دارای مساحتی حدود 199900 کیلو متر مربع بوده و و دارای 9 استان می باشد و بزرگترین استان آن نارین است. پایتخت جمهوری قرقیزستان بیشکک می باشد. 3.6 درصد از کل مساحت کشور قرقیزستان را آب ها تشکیل می دهند.
زبان رسمی کشور قرقیزستان روسی و قرقیزی بوده و مردم این کشور به هر دو زبان مسلط هستند. این کشور و کشور قزاقستان در آسیای مرکزی تنها کشور هایی هستند که زبان رسمی خود را زبان روسی تعیین کرده و تا به امروز تغییر نداده اند. جمعیت این کشور تا سال 2016، 6.083 میلیون نفر بوده که حدود 70 درصد جمعیت کل کشور ریشه قرقیزی و حدود 14 درصد از جمعیت کشور از قوم روس هستند. 16 درصد باقی مانده را اقوام دیگر تشکیل می دهند. مردم قرقیزی این کشور مسلمان و روسی ها مسیحی اند. به طوری که 80 درصد از کل مردم قرقیزستان مسلمان و حدودا 17 درصد به دین مسیحی معتقدند. 3% باقی مانده هم از پیروان دیگر ادیان هستند.
کشور قرقیزستان در منطقه کوهستانی واقع شده و به همین دلیل دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می باشد و کشوری مناسب برای گردشگران تور قرقیزستان محسوب می شود. تابستان و بهار معتدل و خوش آب و هوا نیز از بهترین فصل ها برای تور قرقیزستان می باشند. این کشور دارای زمستان های سرد بوده و فصل مناسبی برای سفر گرشگران تور قرقیزستان نخواهد بود. مکان های دیدنی این کشور که برای گردشگران تور قرقیزستان جذاب خواهد بود عبارتند از: آفتاب گرگ و میش چن کمین، قله‌ خان تنگری، شتر در مراتع رباط، رشته کوه تسکی آلاتو، دریاچه‌ ایسیک کول، گذرگاه دولان، جویباری در کوه در نزدیکی روستای آت باشی، قله‌ خان تنگری، دریاچه‌ کول اوکول، رشته کوه تیان شان و دریاچه‌ سانگ کول. همچنین گفتنی است فرودگاه بین‌ المللی مناس در کشور قرقیزستان همواره آماده خدمت رسانی به گردگشران تور قرقیزستان می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است