امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به کاپادوکیا

سفر ارزان به کاپادوکیا

شهر کاپادوکیا واقع در کشور ترکیه، یکی از قدیمی ترین شهر های این کشور می باشد. این شهر توجه گردشگران علاقه مند به مناطق تاریخی را به خود جلب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید از جاذبه های زیبای کاپادوکیا، به کشور ترکیه سفر می کنند. گردشگران لازم است قبل از سفر خود به این شهر در رابطه با سفر ارزان به کاپادوکیا تحقیق کنند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با سفر ارزان به کاپادوکیا در اختیار شما قرار بدهیم.
به طور کلی هزینه ها در این شهر متوسط بوده و و کمی گران تر از سایر شهر های ترکیه می باشد. کمترین هزینه برای یک شب اقامت در هتل های 3 ستاره این شهر در حدود 50 تا 70 لیر ترکیه بوده و همچنین هزینه اقامت در هاستل های این شهر برای گردشگران تور کاپادوکیا در حدود 20 لیر می باشد. هزینه سفر به این شهر بطور کلی گران بوده و در فصل های مختلف متفاوت می باشد. کمترین قیمت برای تور کاپادوکیا در حدود 3 میلیون تومان می باشد.
هزینه خورد و خوراک در شهر کاپادوکیا نسبتا مناسب بوده و هزینه استفاده از غذا های محلی و رستوران های ارزان قیمت این شهر مناسب است. همچنین هزینه صرف غذا در رستوران های متوسط این شهر در حدود 25 لیر می باشد.
هزینه استفاده از تفریحات این شهر و بازدید از اماکن دیدنی آن کمی بالا بوده و بطور میانگین در کمترین حالت حدود 80 لیر می باشد. یکی از محبوب ترین تفریحات این شهر بالن سواری بوده اما اگر به فکر سفر ارزان به کاپادوکیا هستید باید این تفریح را فراموش کنید، زیرا بسیار گران قیمت است.
به طور کلی هزینه هر روز اقامت در این شهر در کمترین حالت حدود 100 لیر می باشد.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به کاپادوکیا

شکیب 6 مرداد 97
3
من واقعا از کاپادوکیا خوشم میاد اگر در مورد سفر ارزان به کاپادوکیا بیش تر توضیح بدید حتما میرم
درج نظر