بهترین زمان سفر به پاریس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 264
پاریس یکی از معروف ترین مقاصد گردشگری دنیا، واقع در کشور فرانسه می باشد. این شهر در اروپا به موزه بصری معروف است.
اگر شما نیز از علاقه مندان تور پاریس هستید، با ما در این مقاله همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به پاریس مطلع شوید.
قبل از سفر به این شهر لازم است از وضعیت آب و هوایی آن آگاه شوید.
بهترین زمان سفر به پاریس را می توان ماه های خرداد تا آبان (ژوئن تا اکتبر) دانست.
آب و هوای پاریس در ماه های ژوئن تا آگوست (فصل تابستان) بسیار مناسب و لذت بخش است. میانگین دما در این فصل حداکثر 20 درجه می باشد. در این فصل روزهای آفتابی و بارانی را شاهد هستیم. همچنین در این فصل پاریس بسیار شلوغ بوده و به همین دلیل هزینه تور پاریس در این فصل بالاتر از بقیه زمان ها می باشد. در این فصل می توانید از ساحل رود سین استفاده کنید، همچنین کنسترت ها و جشن روز باستیل هم در این فصل می باشند.
گردشگران تور اروپا که به پاریس می آیند بهتر است فصل پاییز را برای سفر خود انتخاب کنند. در این زمان هزینه ها کم تر بوده و با شلوغی خاصی مواجه نمی شوید. میانگین دما در این فصل بین 10 درجه تا 16 درجه می باشد و در اواخر پاییز دما به 4 درجه می رسد. در این فصل برگ زرد درختان منظره تکرار نشدنی را برای این شهر خلق می کنند.  این فصل برای گردشگرانی که آب و هوای مناسب و شلوغی کمتر را الویت خود می دانند بهترین زمان سفر به پاریس است.
همچنین اگر به دنبال ارزان ترین زمان سفر به پاریس می باشید، فصل زمستان را انتخاب کنید. در این فصل شاهد شلوغی بسیار کمتری نسبت به بقیه فصل های سال در این شهر می باشید. میانگین دما در زمستان بین 1- تا 4 درجه می باشد. بارش برف در پاریس به ندرت اتفاق می افتد.
فصل بهار هزینه تور پاریس تقریبا مانند فصل پاییز است. و هزینه هتل ها مناسب می باشد. اما هوای آن نسبتا سرد بوده و میانگین دما در حدود 4 درجه تا 15 درجه می باشد. همچنین تماشای شکوفه های بهاری پاریس در این فصل خالی از لطف نیست.
بطور کلی تور پاریس یکی از محبوب ترین تور ها در میان گردشگران می باشد و در تمام فصول کمی شلوغی وجود دارد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین زمان سفر به پاریس

مهناز آبان 1397
12 نفر پسندیدند
همه ی فصل ها بهترین زمان سفر به پاریس به شمار می رود و توی هر فصلی زیبایی های خودشو داره

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5144-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87--%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به پاریس