هزینه سفر به لبنان

یکی از مهم ترین ارکان مسافرت، هزینه های ناشی از سفر است که مسافران پیش از سفر باید آن را مد نظر قرار دهند و برای آن برنامه ریزی کنند. اگر قصد سفر به کشور لبنان را دارید، با لحظه آخر همراه باشید تا نکاتی درباره هزینه سفر به لبنان در اختیار شما قرار دهیم. کشورلبنان کشوری کوچک در منطقه خاورمیانه است ولی حتی در مقایسه با برخی کشورهای اروپایی نیز، کشوری گران محسوب می شود و هزینه سفر به لبنان برای توریست ها گران تمام می شود.
هزینه رفت و آمد در کشور لبنان بالا است به طوری که می توان گفت برای این منظور باید دو برابر هزینه های ایران را پرداخت کنید. گردشگران تورلبنان برای اقامت در این کشور باید هزینه زیادی را متحمل شوند. مقدار پولی که باید بپردازید کاملا با نوع هتلی که انتخاب می کنید در ارتباط است و اگر هتل آپارتمانی معمولی را برای اقامت خود انتخاب کنید هزینه های شما کاهش می یابد و اگر هتلی 5 ستاره انتخاب کنید طبیعتا هزینه بیشتری باید بپردازید.
واحد پول رایج در کشور لبنان پوند است ولی دلار هم در این کشور مورد قبول است. قیمت هتل های معمولی و متوسط این کشور بین 20 تا 60 دلار است. قیمت مواد غذایی نیز در این کشور مانند کشورهای اروپایی گران است ولی نوشیدنی ها را با هزینه کم می توانید تهیه کنید. یک پیشنهاد خوب برای گردشگران تور لبنان این است که به محض ورود به فرودگاه این کشور، نخست یک سیم کارت بخرید تا راحت تر بتوانید با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنید و هزینه های شما کم تر شود. تور لبنان در فصول بهار و پاییز بیشترین میزان گردشگر را دارد و به همین دلیل سطح قیمت ها در این فصول در کشور لبنان بالاتر است و اگر شما می خواهید هزینه سفر به لبنان برای شما گران تمام نشود، بهتر است زمان مسافرت خود را به فصول تابستان و زمستان انتقال دهید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به لبنان

نیروانا 1 آبان 97
3
هزینه سفر به لبنان برای 4 شب و 5 روز ، برای دو نفر حدودا چقدر در میاد ؟
درج نظر