امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به بلاروس

سفر ارزان به بلاروس

کشور بلاروس کشوری اروپایی و زیبا می باشد که به دور از دریا واقع شده و به دلیل داشتن تعداد زیادی دریاچه به کشور تالاب ها معروف می باشد به طور کلی بلاروس یکی از قطب های گردشگری اروپا محسوب می شود به همین دلیل بر آن شدیم تا مقاله ای در رابطه با سفر ارزان به بلاروس بنویسیم با لحظه آخر همراه شوید تا چگونگی سفر ارزان به بلاروس را در یابید.
پیش از هر چیز لازم به ذکر است واحد پول این کشور روبل می باشد.

بلاروس کشوری است که شما بسته به میزان بودجه خود می توانید نوع سفرتان را انتخاب کنید. در این کشور اقامتگاه های مختلف و متنوعی از لحاظ امکانات و قیمت در اختیار گردشگران تور بلاروس قرار می گیرد اگر انتخاب شما سفر ارزان به بلاروس می باشد می توانید در خوابگاه ها و هاستل های مشترک تخت اجاره کنید که برای هر تخت هزینه ای حدود 16 روبل معادل 30 هزار تومن برایتان در بر خواهد داشت. هزینه خورد و خوراک هم بسته به سلیقه گردشگران تور بلاروس متنوع است. به طور کلی هزینه هر وعده غذایی در رستوران های ارزان بلاروس حدود 13 روبل می باشد اما خوردن غدا در فست فود های زنجیره ای که در این کشور وجود دارن هزینه ای کمتری برای شما خواهد داشت (حدود 10 روبل).
هزینه حمل و نقل در این کشور به طور کلی ارزان است و گردشگران تور بلاروس می توانند با قطار، اتوبوس یا مینی بوس سفر کنند. ارزان ترین وسیله حمل و تقل در این کشور قطار می باشد با این که قطار های ملی و بین المللی بلاروس بسیار قدیمی هستند اما از امکانات خوب برخوردارند. در بلاروس اتوبوس ها سریع تر از قطارها هستند اما قیمت مناسب و ارزان قطار باعث شده تا تعداد زیادی از گردشگران تور بلاروس سفر با قطار را انتخاب کنند.

نظرات مردم درباره سفر ارزان به بلاروس

محمدبطالبلویی 10 بهمن 97
1
سلام عالی بود
رایان 30 مهر 97
3
سفر ارزان به بلاروس زمانی میسر میشه که حداقل اونجا کسی رو داشته باشید
درج نظر