امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به استرالیا

بهترین زمان سفر به استرالیا

استرالیا یکی از معروف ترین مقصدهای گردشگری دنیا میباشد. در کشور استرالیا راحت تر از هر کشور دیگری می توان چادر زد و رانندگی کرد. استرالیا جاذبه های زیبا و دیدنی زیادی دارد که گردشگران را به سوی خود می کشاند. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعاتی از بهترین زمان سفر به استرالیا را در اختیار شما قرار دهیم. 
کشور استرالیا پر از زیبایی های طبیعی، باور نکردنی و تماشایی برای گردشگران تور استرالیا می باشد. این چشم اندازها، از جنگل های استوایی گرفته تا سواحل ماسه ای سفید پریستین و همچنین دیواره بزرگ مرجانی، همه و همه زیبایی خاصی به این کشور بخشیده است.

هزینه اقامت
هزینه مسافرخانه در سال 2017، حدود پانزده دلار برای هر شب اقامت در اتاق عمومی است. در این کشور هتل های ارزان قیمت نیز برای اقامت وجود دارد که هزینه این هتل ها، حدود هفتاد و پنج دلار است. اگر بهترین زمان سفر به استرالیا را، مواقعی که گردشگران کمتری به آنجا می روند انتخاب کنید، هزینه سفر خود را می توانید به اندازه کافی کاهش دهید.
خوراک
در این کشور خورد و خوراک ارزان نیست. در استرالیا در ارزان ترین جاها نیز باید مبلغ بیست و هشت دلار به بالا را برای سرو غذا پرداخت کنید. گردشگران تور استرالیا، اگر بعد از چند روز تصور کردید که دارید هزینه زیادی برای خورد و خوراک خود پرداخت می کنید، در واقع تقصیر شما نیست، بلکه قیمت غذاها در این کشور گران میباشد. گردشگران تور استرالیا اگر میخواهید سفر ارزان تری به این کشور داشته باشید، خودتان آشپزی کنید.
بهترین زمان سفر به استرالیا
در این کشور، شهرهای مختلفی وجود دارد که هم برای گشت و گذار و هم برای تفریح مناسب می باشد. سیدنی شهری است که در منطقه نیو ساوت ولز واقع شده و در کشور استرالیا قرار دارد. سیدنی منطقه ای کاملا متمایز از نواحی ساحلی و ارتفاعات می باشد. این منطقه، معمولا 340 روز در سال آفتابی است. منطقه کایرنس نیز تا حدودی گرمسیری است و این بدین معناست که تابستانها گرم و مرطوب بوده و همچنین زمستانها خشک و معتدل است. در کایرنس همیشه در طول سال از ماه نوامبر تا ماه می گردباد وجود دارد. گردشگران تور استرالیا با توجه به آب و هوای دلخواه خود می توانند زمان سفر به استرالیا را انتخاب کنند.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به استرالیا

نگار 30 مهر 97
2
همه ی طول سال بهترین زمان سفر به استرالیا محسوب میشه ویزاش در بیاد مهم نیست چه فصلی باشه
درج نظر