بهترین زمان سفر به هلند

بهترین زمان سفر به هلند و یا هر کشوری که می خواهید به آن سفر کنید تقریبا به شما و همراهانتان و البته سلایقتان باز می گردد، این که چه فصلی، چه آب و هوایی و چه تفریحاتی را در سفرتان ضروری می دانید و با وجود آن ها لذت می برید. از این رو در این بخش اطلاعات لازم را برای سفر شما به هلند در اختیارتان می گذاریم و در آخر تصمیم با خود شما گردشگر عزیز تور هلند می باشد. بهترین زمان سفر به هلند شاید فصل بهار در واقع از اواخر مارس تا اواخر ژوئن می باشد که آب و هوایی متعادل، خنک ، همراه با وزش باد و پارک هایی سرسبز و زیبا دارد. البته لازم به ذکر است که کشور هلند تابستان های داغ و سوزانی ندارد و دما بین 18 تا 22 درجه سانتی گراد افزایش پیدا کرده و متغیر است.
 در فصل زمستان هم دمای هوا بین 2 تا 7 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند که همراه با بارش باران و به ندرت بارش برف رو به رو می شود در واقع زمستان های سنگینی که از سرما نمی شود از خانه بیرون درآمد در کشورهلند وجود ندارد. هرچه بیشتر به سمت جنوب این کشور بروید شاهد آب و هوایی گرم تر و متعادل تری می شوید که مزرعه گل های لاله هلند نیز در این قسمت قرار دارد. در واقع از ویژگی های آب و هوایی هلند همین است که در هر فصلی که بخواهید می توانید به آن سفر کنید و لذت ببرید، نه تابستان های گرم و سوزان دارد و نه زمستان های سرد و سنگین،  پس بهترین زمان سفر به  هلند را می توان هر روزی که شما گردشگران تور هلند وقت دارید نام برد. 
جالب است بدانید پایتخت کشور هلند شهر زیبای آمستردام است و اختلاف ساعت آن با کشور ما تنها یک ساعت و نیم می باشد. زبانشان هلندی است ولی به زبان های انگلیسی و فرانسه نیز تا حدودی تسلط دارند تا بتوانند با گردشگران تور هلند ارتباط برقرار کنند.  در این کشور 5 فرودگاه بزرگ و معتبر وجود دارد که بهترین آن ها در شهر آمستردام با نام اسخیپهول قرار دارد.   پس زحمت انتخاب بهترین زمان سفر به هلند به سلیقه شما گردشگران عزیز بستگی دارد!
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به هلند

هستی 30 مهر 97
5
بهترین زمان سفر به هلند که بهترین آب و هوا را در طول سال داشته چه ماه هایی هست؟
درج نظر