امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به سفر ارزان

سفر ارزان

صربستان در قسمت جنوب اروپا و در شبه جزیره بالکان واقع شده است که سالانه گردشگران زیادی در فصل تابستان به این کشور سفر می کنند ، با برداشته شدن ویزای صربستان در چند روز اخیر برای ایرانیان انتظار می رود تعداد این سفر ها بیش تر شود.بیش تر گردشگرانی که در فصل تابستان به صربستان سفر می کنند بلگراد پایتخت و شهر تاریخی صربستان دیدن می کنند و همچنین در فصل زمستان به کوه ها و پیست های اسکی این کشور می روند.در این قسمت با هزینه های معمول صربستان و سفر ارزان به این کشور بیش تر آشنا خواهید شد.
اولین نکته برای سفر ارزان به این کشور انتخاب ارزان ترین قیمت بلیت هواپیما می باشد ، توجه داشته باشید هیچ پرواز مستقیمی از ایران به صربستان در حال حاضر وجود ندارد و در تمامی پرواز ها یک و یا دو توقف دارد.
هزینه اقامت در صربستان بستگی به محل انتخابی شما دارد ، اقامت در هتل های لوکس به ازای هر شب اقامت 12 هزار دینار ، اقامت در هتل های معمولی شبی 5 هزار دینار می باشد که می توانید برای برنامه ریزی سفر ارزان اقامت در خوابگاه هاستل های صربستان که شبی 1200 دینار می باشد را انتخاب نمایید.
یکی از هزینه های عمده ی سفر ، هزینه ی غذا می باشد که اگر در این زمینه برنامه ریزی داشته باشید می توانید سفر ارزان ر صربستان را تجربه نمایید به طور میانگین ارزان ترین غذایی که در صربستان می توانید میل کنید انواع فست فود ها  که حدود 200 دینار هزینه دارد. همچنین میل کردن غذا در رستوران های محلی 1200 دینار و شام و نوشیدنی در رستوران های لوکس حدود 2400 دینار برایتان هزینه بر می دارد.
نکته ای دیگر برای سفر ارزان ، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی که بین 90 تا 150 دینار می باشد. گرفتن تاکسی در صربستان گران و اصلا به صرفه نمی باشد به همین دلیل هیچ عنوان به مسافران تور صربستان پیشنهاد نمی کنیم.
به طور کلی میانگین هزینه ی روزانه در صربستان برای سفر ارزان حدود 6000 دینار است.

نظرات مردم درباره سفر ارزان

خاتمی 29 مهر 97
0
سفر ارزان به استانبول هم می تونید بگید که چجوری میشه صرفه جویی کرد ؟
درج نظر