هزینه اقامت

هزینه اقامت در هاستل های مسکو :
مسکو از نظر هاستل در موقعیت و وضعیت خوبی به سر می برد که این موضوع به این معنا نمی باشد که ارزان هستند.
به صورت میانگین هزینه اقامت در هاستل ها برای یک شب اقامت 500 تا 1.200 روبل هزینه دارد. اگر تمایل دارید در اتاق های خصوصی ( یک تخت ، دو تخت و تخت دو نفره ) هزینه اقامت در این شرایط بین 1.000 تا 2.700 روبل برایتان هزینه بر می دارد. البته با کمی جستجو و همچنین پرس و جو می توانید هاستل های ارزان تری را پیدا نمایید تا هزینه سفرتان تا حتی الامکان مقرون به صرفه درآید.
هزینه اقامت در هتل های مسکو :
مسکو با وجود استاندارد های اروپایی شهری گرام به حساب می آید. هتل های سطح پایین می تواند برای گردشگران تور مسکو مقرون به صرفه باشد اما توجه داشته باشید که به همان مقدار کیفیت و امکانات آن هم پایین می آید.
چناچه بخواهید در هتل های سطح بالا تجارتی بروید حس خواهید کرد که در گران ترین هتل های جهان اقامت دارید که قطعا به همین صورت می باشد به همین دلیل است که هزینه اقامت در هتل های مسکو بالا است.
برای آن دسته از گردشگرانی که توانایی پرداخت هزینه اقامت در هتل های مسکو را ندارند و برایشان سنگین می باشد اقامت در هاستل ها را پیشنهاد می کنیم که قیمت آن به مراتب پایین تر می باشد.
به طور کلی اگر بخواهید هزینه اقامت در هتل های مسکو از نظر کیفیت و ستاره آن بدانید به صورت زیر می باشد :
هتل 1 ستاره : 600 تا 2.400 روبل
هتل 2 ستاره : 850 تا 4.200 روبل
هتل 3 ستاره : 1.300 تا 8.277 روبل
هتل 4 ستاره : 835 تا 10.915 روبل
هتل 5 ستاره : 4.500 تا 15.985 روبل

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به هزینه اقامت
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

تهمورث 29 مهر 97
3
هزینه اقامت توی استانبول تقریبا چه حدودیه و از چقدر شروع میشه ؟ و چه امکاناتی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.