کلیسا کولومنسکویه

یکی از جاذبه های گردشگری جذاب روسیه منطقه ی کولومنسکویه مسکو می باشد که در قسمت غربی مرکز شهر قرار گرفته است. نام این منطقه برگرفته از جاده ی معروف کولومنا می باشد که کلیسا کولومنسکویه نیز در آن واقع شده است. قدمت این منطقه توریستی به سال 1340 میلادی زمانی که اقامت گاه و تفرج گاه دوک ها و تزارهای روسیه بوده برمی گردد به همین خاطر سازه و معماری این منطقه بسیار با شکوه و خیره کننده برای اشراف زادگان آن زمان بوده.

کلیسای کولومنسکویه روسیه از میراث ثبت شده و جهانی یونسکو به حساب می آید که سه تا از سازه های منحصر به فرد در این مکان که می توانید مشاهده کنید عبارت اند از: برج ساعت ویکتوریوس و سنت جورج، برج آب و شکارگاه کولومنسکویه. کولومنسکویه در سال 1924 به موزه ای شگفت آور در فضای باز با طراحی و معماری فوق العاده تبدیل شد. سازه های چوبی این مجموعه کولومنسکویه از قرن ها پیش از سرتاسر مسکو روسیه جمع آوری شده و در این منطقه به نمایش عموم گردشگران تور روسیه قرار گرفته است.

این بنا در زمان های قدیم کلیسا کولومونسکویه بوده که امروزه به عنوان موزه ای از آثار نقاشی، هنری و صنایع دستی روسیه تبدیل شده. تمامی آثار بی نظیر و نفیس موجود در این موزه طراحی و ساخته شده توسط افراد هنرمند و مشهور روسیه بوده که از اهمیت ویژه ای برای مردمان روس برخوردار است. در سفر به مسکو روسیه بازدید از این منطقه ی تاریخی و باستانی را از دست ندهید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کلیسا کولومنسکویه

هنگامه 22 مرداد 97
2
چقدر کلیسا کولومنسکویه زیباست من خیلی خوشم اومد از عکسش که عاشقش شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر