آکواریوم پاتایا

آکواریوم پاتایا با ظرفیت 4 میلیون لیتر آب در خود یکی از بزرگ ترین آکواریوم های جهان محسوب می شود. آکواریوم پاتایا به نام دنیای زیر آب پاتایا نیز مشهور است. بیش از 3500 نوع جانور آبزی شامل : انواع ماهی، عروس دریایی، کوسه، سفره ماهی، سمور دریایی، مار ماهی و همچنین خرچنگ، لاک پشت، انواع مرجان، ستاره دریایی، خیار دریایی و ... می باشد. آکواریوم پاتایا همانند یک تونل عریض و طویل است که از زمین تا سقف آن شیشه ای بوده و به راحتی با فاصله کم می توانید جانوران و آبزیان درون آکواریوم را تماشا کنید. در ابتدای آکواریوم پاتایا بخشی طراحی شده است که می توانید به گونه های خاصی از ماهی ها غذای مخصوص دهید(همان جا می توانید خریداری کنید) و اگر نمی ترسید آن ها را لمس کنید که این بخش برای کودکان و گردشگران تور پاتایا بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد. همین طور که جلوتر می روید عمق آکواریوم پاتایا بیشتر شده و آبزیان عظیم الجثه ای را مانند کوسه مشاهده می کنید. یک حس مملو از ترس و هیجان هنگام تماشا به شما دست می دهد که فقط کسانی که در این آکواریوم هستند می توانند آن را لمس کنند.

نحوه غذا دادن به این آبزیان در دو مرحله اجرا می شود. در مرحله اول به کوسه ها و سمورهای دریایی غذا داده می شود زیرا که حجم غذایی که می خورند بسیار زیاد و نوع متفاوت تری به نسبت غذای آبزیان دیگر دارد، و در مرحله دوم به آبزیان و جانوران دیگر غذا داده می شود که بسیار کار دشوار و زمان بری است و توسط افراد مجرب و آموزش دیده انجام می گیرد.
به طور کلی هرچه از شگفتی های دنیای زیر آب پاتایا برای گردشگران عزیز تور پاتایا بگوییم باز هم کم است و فقط با بازدید از این آکواریوم افسانه ای می توانید اوج هیجان و استرس را تجربه کنید و از این جاذبه گردشگری جذاب لذت ببرید. ساعات فعالیت آکواریوم پاتایا از 9:30 صبح تا 18 عصر است که عموما در ایام تعطیل هم باز می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر