درخت Arbol del Tule

Arbol del Tule
در یکی از کلیسا های شهر تاریخی و توریستی سانتا ماریا واقع در کشور مکزیک درختی با ارتفاع 99 متر و حجم تنه 750 متر مکعب قرار گرفته است که یکی از بزرگترین درختان جهان می باشد. سن این درخت مشخص نیست برخی می گویند 6000 سال، برخی 1200 سال و برخی دیگر نیز 1400 سال را پیش بینی کرده اند اما بنا به مطالعات علمی بر سن این گیاه سن آن حدودا بین 1200 تا 1400 برآورد شده است. نکته جالب که در مورد این درخت وجود دارد این است که تنه آن زیستگاه حیوانات مختلفی است به همین سبب لقب درخت حیات را به آن نسبت داده اند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز درخت Arbol del Tule
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری