مجسمه کریستو ری

مجسمه کریستو ری
مجسمه کریستو ری که تندیسی از حضرت مسیح می باشد یکی دیگر از بزرگ ترین مجسمه های جهان محسوب می شود که در رده پنج این لیست قرار گرفته است. این تندیس در سال 1959 به دلیل سپاس گذاری ملت کشور پرتغال به منظور عدم حضور این کشور در جنگ جهانی دوم بنا شد. مجسمه کریستو ری دارای حدودا 28 متر ارتفاع  است که بر روی یک سکوی 75 متری قرار گرفته، آسانسور ویژه ای که در این مجسمه وجود دارد امکان تماشای شهر لیسبون را در ارتفاع 82 متری برای مسافران عزیز تور پرتغال فراهم خواهد کرد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مجسمه کریستو ری
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.