مجسمه رودینا مات

مجسمه رودینا مات 
این تندیس که در شهر کیف پایتخت کشور اوکراین قرار گرفته است. این مجسمه در سال 1981 به دلیل تحریک مردم شوروی در جنگ جهانی دوم رونمایی شد. این تندیس بر سقف موزه جنگ بزرگ میهن استوار است که ساخت آن پنج سال و شش ماه به طول انجامید و 6 ماه نیز صرف ساخت مجسمه رودینا مات شد. حدود 3000 تن فلز و 3500 متر مکعب بتن در ساخت این تندیس بکار رفته است. این مجسمه با ارتفاع 102 متر و وزن 560 تن یکی از بزرگترین مجسمه های جهان به حساب می آید. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مجسمه رودینا مات
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری