نگارخانه ملی لندن

شهر لندن پایتخت تاریخی و پر جمعیت پادشاهی بریتانیا یعنی کشور انگلستان می باشد که جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری را در خود جای داده است.
نگار خانه ملی لندن نیز یکی از همین جاذبه ها است.
نگار خانه ملی لندن یکی از معروف ترین گنجینه های جهان در سطح هنر نقاشی می باشد که در سال 1824 پایه گذاری و در اوایل آوریل سال 1838 بازگشایی شد.
نگارخانه ملی لندن امروزه بیش 2000 آثار هنری مختلف در زمان های گوناگون را در خود جای داده است. بیشتر آثاری که در این موزه محافظت می شوند به قرن های 13 تا 20 میلادی باز خواهند گشت.

سبک ساختمان این بنا به عبادتگاه های یونان باستان شبیه است و شیوه معماری آن کلاسیک می باشد. از مشخصات ظاهری آن می توان به دیوار های آهکی خاکستری رنگ، گنبد مرکزی و یک حیاط نسبتا بزرگ اشاره کرد.

بخش های مختلف موزه : این موزه دارای چهار بخش متفاوت است که هر یک از این بخش ها مربوط به یک برهه زمانی بخصوص می باشد.
برخی از آثار شناخته شده در سطح جهان که در این موزه نگه داری می شوند شامل : نقاشی گل های آفتابگردان اثر "ون گوک"، نقاشی برکه نیلوفرهای آبی اثر "کلود مونه"، نسخه دوم نقاشی بانوی صخره ها اثر "لئوناردو داوینچی"، پرتره آرنو لفینی اثر "یان وان آیک"، نقاشی شام در عمواس اثر "کارواجو" و نقاشی تمرر جنگجو اثر "ویلیام ترنز" که در سال 2005 به عنوان بهترین نقاشی انگلستان شناخته شد و لقب نقاش نور را از آن خود کرد می باشند.

پیشنهاد ما جهت رفع خستگی مسافران تور اروپا پس از بازدید از آثار هنری مراجعه به رستوران و کافی شاپ کلاسیک و زیبا نگارخانه ملی لندن است.
نکته: بازدید از موزه برای مسافران محترم تور اروپا همه روزه رایگان است.
آدرس: Trafalgar square, London wc
شماره تماس: 85004420774728

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر