آدرس سینمای شناور پوکت

دیدن فیلم بر روی آب های دریا تجربه ای بسیار منحصر به فرد است که می توانید در سینمای شناور پوکت امتحان کنید، اگر از علاقمندان به تماشای فیلم در میان آب های دریا هستید و قصد مراجعه به این سینما را دارید باید از آدرس سینمای شناور پوکت مطلع شوید بدین منظور در ادامه این بخش با تیم لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه و آدرس سینمای شناور پوکت در اختیارتان قرار دهیم.
این سینمای شناور که به سینمای مجمع الجزایر معروف است در سال 2012 توسط یکی از معماران برجسته آلمانی به نام Ole Scheeren طراحی شد، گفته می شود این سینمای شناور در واقع با هدف تأسیس محل برگزاری جشنواره Film on the Rocks Yao Noi که یک فستیوال فیلم تایلندی می باشد ساخته شده است.

این سینمای منحصر به فرد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، تمام از وسایل بازیافتی نظیر تسمه های لاستیکی، پشه بند، تور های ماهیگیری و غیره ساخته شده است و هر ساله پس از اتمام نمایش تمامی اجزای آن از هم جدا شده و در اختیار صاحبانشان که اغلب ماهیگیران محلی هستند قرار می گیرد.

سینمای شناور پوکت حدود 60 نفر ظرفیت دارد و گردشگران می توانند سوار بر موج های دریا، در کنار دوستان و خانواده خود به تماشای بپردازند و از دیدن مناظر زیبایی طبیعی، آسمان پر ستاره و آب های بی کران لذت ببرند. خوب است بدانید که ساخت این سینما هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند و فعالان محیط زیست نیز از این سینمای بسیار زیبا استقبال کرده اند.

گردشگران تور پوکت برای دسترسی به آدرس سینمای شناور پوکت باید بدانند که این سینمای شگفت انگیز در کنار جزیره کودو شهر پوکت واقع شده است و گردشگران تور پوکت می توانند به سادگی به این منطقه بروند و لحظات بسیار خوشی را در این سینمای شناور سپری کنند.


گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر