جزیره الریم

جزیره الریم یکی از اماکن زیبا و گردشگری موجود در ابوظبی می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با جزیره الریم در اختیار گردشگران تور ابوظبی و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم، اگر قصد سفر به شهر ابوظبی را دارید مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
 


جزیره الریم در واقع جزیره ای طبیعی می باشد که به منظور جذب گردشگر در شهر ابوظبی در حال توسعه و گسترش می باشد، برای ساخت و توسعه پروژه های موجود در این جزیره تفریحی تا به امروز بیش از 30 میلیارد دلار هزینه صرف شده است.
مساحت این جزیره حدود 6 میلیون متر مربع می باشد و در فاصله 300 متری از سواحل شمالی شهر ابوظبی واقع شده است، خوب است بدانید، جزیره الریم حدود 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی شهر ابوظبی فاصله دارد و گردشگران به سادگی می توانند خود را به این جزیره برسانند
جزیره الریم دارای چشم انداز بسیار زیبایی است و تا حد زیادی در جذب گردشگر موفق می باشد، گردشگران تور ابوظبی باید بدانند که در این جزیره واحد های مسکونی بسیاری نیز وجود دارد.
این جزیره طبیعی در حال حاضر یکی از مهم ترین جزایر ابوظبی به شمار می آید و شامل انواع مراکز تفریحی، رستوران ها و کافه های متعدد، امکانات اقامتی، مدرسه، مراکز پزشکی و غیره می باشد و گردشگران تور ابوظبی در جزیره الریم می توانند سفری بسیار متفاوت را تجربه کنند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این جزیره همواره در حال توسعه می باشد و به همین سبب مورد توجه سرمایه گذاران دنیا قرار گرفته است و یکی از بهترین پروژه ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با جزیره زیبا و توریستی الریم کسب کرده باشید و این اطلاعات در سفر با تور ابوظبی برایتان مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جزیره الریم
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.