موزه ایالتی هوانوردی


شهر کی یف از شهرهای پرطرفدار و توریست پذیر اکراین است که علاوه بر مناظر طبیعی زیبا، جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است. موزه ایالتی هوانوردی یکی از خاص ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید که در ادامه توضیحات تکمیلی را در رابطه با آن ارائه می دهیم.
موزه ایالتی هوانوردی در یکی از قدیمی ترین فرودگاه های این شهر به نام فرودگاه ژولیانی واقع شده و در مقابل ترمینال آن قرار دارد که گردشگران تور اکراین می توانند به این مکان رفته و از آن بازدید کنند. در موزه ایالتی هوانوردی کی یف انواع هواپیماهای نظامی و شهری با ابعاد گوناگون در معرض دید گردشگران تور کی یف قرار گرفته است. 2 نمونه از مهم ترین هواپیماهایی که در این موزه قرار دارد "ان 2" و "تی یو 104" می باشد.
موزه ایالتی هوانوردی در زمینی گسترده و در فضای باز قرار دارد و هواپیماها به صورت پراکنده در آن پارک شده اند. موزه به دو بخش تقسیم شده که در یک سمت هواپیماهای شهری و در بخش دیگر هواپیماهای نظامی قرار دارند. بازدید از هواپیماهای نظامی اکراین برای بسیاری از گردشگرانی که با تور کی یف به این شهر سفر می کنند جذاب می باشد و آن ها را به وجد می آورد. این هواپیماها به صورت محصور شده در موزه هوانوردی قرار گرفته اند که بازدیدکنندگان و گردشگران تور کی یف باید از فاصله ای معین به تماشای آن ها بپردازند. وجود فضای سبز و چمنزار در این مکان، جلوه ی زیبایی به آن بخشیده است. همچنین درختانی نیز در اطراف فضای موزه وجود دارد که بسیار خوش منظر هستند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر