معبد آ ما

معبد آ ما، معبدی بسیار معروف و زیبا در شهر ماکائو واقع در کشور چین می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این معبد را به گردشگران تور ماکائو و کاربران لحظه آخری معرفی کنیم. اگر قصد سفربا تور ماکائو و بازدید از معبد آ ما را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
معبد آ ما در سال 1488 میلادی به عنوان معبد چینی ماکائو در این شهر ساخته شد و امروزه قدیمی ترین معابد موجود در این شهر به شمار می آید، معبد آ ما در واقع یکی از نماد های تاریخی شهر ماکائو می باشد که تاریخ غنی و اهمیت زیاد این شهر را به نمایش گذاشته است.
معبد آ ما دارای شش بخش مجزا می باشد و تمامی بخش های این مجموعه شاهکار های معماری به شمار می آید، جالب است بدانید، این معبد توسط شیر های سنگی که در فرهنگ چینی نماد نگهبان هستند محافظت می شود.
الهه این معبد مازو نام دارد که به عقیده مردم سبب رونق و برکت کسب و کار ماهیگیران ماکائویی می باشد.
گردشگران تور ماکائو برای ورود به بخش داخلی معبد باید ابتدا از یک راهرو پیچ در پیچ عبور کنند. بر روی دیوار های این راهرو می توانید تصویر الهه مازو را مشاهده کنید، به عقیده مورخان و تاریح شناسان راهرو این مجموعه قدمت بیشتری نسبت به سایر بخش ها دارد.
گردشگران تور ماکائو باید توجه داشته باشند که این معبد نزد اهالی شهر ماکائو بسیار مهم و مقدس می باشد بنابراین به هنگام بازدید از آ ما باید آداب و رسوم ویژه ای را اجرا کنید.
این معبد نمای بسیار زیبایی دارد و توسط گیاهان و درختان متعدد احاطه شده است.
گردشگران ماکائو در هنگام بازدید از این معبد تا حد زیادی با فرهنگ مردم این شهر آشنا خواهند شد بنابراین بازدید از این مجموعه را به تمامی گردشگران توصیه می کنیم

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز معبد آ ما
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری