مراسم تعویض نگهبان

مراسم تعویض نگهبان در مسکو به قدری جذاب و دیدنی می باشد که امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تبدیل شده است، در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با مراسم تعویض نگهبان در اختیارتان قرار دهیم.
مراسم تعویض نگهبان هر ساله حدود 20 مرتبه در کاخ کرملین شهر مسکو برگزار می شود و گردشگران بسیاری تنها با هدف بازدید از این مراسم با شکوه با تو مسکو سفر می کنند.
قدمت این مراسم به زمان پیتر کبیر باز می گردد، پیتر کبیر اولین بار این مراسم را با هدف نمایش قدرت ارتش نظامی روسیه برگزار کرد و از آن پس هر سال 20 مرتبه در طول سال برگزار می شود.
در طی مراسم تعویض نگهبان افراد با لباس های نظامی و ویژه در جای جای کاخ کرملین رژه می روند و قدرت نظامی روسیه را نشان می دهند البته باید توجه داشته باشید که این مراسم صرفاً نمادین بوده و در حال حاظر مراسم نظامی محسوب نمی شود.
خوب است بدانید که مراسم از محبوبیت بسیاری در میان مردم روس و همچنین گردشگران خارجی برخوردار است و در زمان های برگزاری آن میدان سرخ و کاخ کرملین مملو از تماشاگران می شود، شما نیز اگر قصد سفر با تور مسکو را دارید بازدید از این مراسم را فراموش نکنید.
مراسم تعویض نگهبان شامل رژه های مخصوص، رقص های نظامی و غیره می باشد که هر یک از این بخش ها جذابیت مخصوص به خود را دارند.
در این مراسم برخی از سرباز ها پیاده و برخی سواره هستند و هر یک از بخش هایی که در این جشن وجود دارد بیانگر سنت و نماد بخصوصی می باشند.
گردشگرانی که برای تماشای این مراسم می روند می توانند از بنای یاد بود سرباز گمنام جنگ جهانی دوم نیز بازدید کنند.
امدواریم این مقاله در سفر با تور مسکو برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مراسم تعویض نگهبان

سوگل 21 مهر 97
2
من اصلا متوجه مراسم تعویض نگهبان که گفتید نشدم میشه یه مقدار کامل تر توضیح بدید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر