موزه اجداد گوا

📅 انتشار : 1397/05/06 📅 بروزرسانی : 1402/08/09 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 539
موزه اجداد گوا
آداب و رسوم مردمان هند
مجسمه مردان هند در گذشته
مردان در موزه اجداد گوا

شهر گوا یکی از شهرهای دیدنی کشور هند است که همانند جاذبه های آن را در هیچ کجای جهان نمی توانید ببینید. یکی از بهترین جاذبه های این شهر موزه اجداد گوا می باشد که آن را "big foot" یا پاگنده نیز می نامند. موزه اجداد گوا در 20 کیلومتری پانچی و 10 کیلومتری مارگائو، در روستای لوتولیم قرار دارد.

معرفی موزه اجداد گوا

موزه اجداد گوا تداعی گر خانه های روستایی و قدیمی در این منطقه می باشد و شبیه به یک روستای مجهز می باشد که انواع خدمات و امکانات تفریحی را در دل خود جای داده است. جالب است بدانید که یک مرکز یادگیری موسیقی نیز در این مکان وجود دارد و علاقه مندان می توانند برای آموزش موسیقی به آن مراجعه کنند. صاحب این موزه (mja alavres) طی 30 روز مجسمه های چشم نواز "سنت میرابای" را ساخت که این مجسمه ها در لیست رکوردهای لیمکا ثبت گردید.

سفر به کشور زیبای هلند و دیدن طبیعت زیبای این کشور

ویژگی های موزه اجداد گوا

یکی از ویژگی های جالب این موزه قرارگیری در فضای باز است که موفقیت های زندگی روستایی را به معرض نمایش می گذارد. در موزه اجداد گوا مجموعه ای ارزشمند از آثار هنرمندان نامی وجود دارد که نظر گردشگران تور گوا را به خود جلب نموده است. در این موزه بخشی مختص صنایع دستی و آثار هنری وجود دارد که گردشگران تور گوا می توانند نسبت به خریداری آن ها اقدام کنند. یکی از بخش های بسیار زیبای این موزه نمایشگاه های نقاشی می باشد که این نقاشی ها کار دست کودکان محلی منطقه بوده و مجموعه ای از ذوق و هنر آن ها را به نمایش می گذارد. علاوه بر این نقاشی ها آثار نفیس هنرمندان هندی نیز در این موزه وجود دارد که گردشگران تور هند می توانند از آن ها بازدید کنند. موزه اجداد گوا دارای رستوران، مزرعه کائوچو، سالن تفریحات و مکانی مخصوص پرندگان نیز می باشد. 

موزه‌های عجیب هند - موزه های هند همه را متعجب کرده است!

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.8 از 5 | از 100 کاربران به موزه اجداد گوا