کاسادا موزیک

کشور پرتغال یکی از مقاصد گردشگری محبوب می باشد و سالانه افراد زیادی از سراسر ‏دنیا به این کشور توریستی سفر می کنند. خوب است بدانید که یکی از بهترین خانه ‏های موسیقی جهان در این کشور قرار دارد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در ‏رابطه با این خانه موسیقی که کاسادا موزیک نام دارد در اختیار گردشگران تور پرتغال و ‏همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
کاسادا موزیک در شهر پورتو واقع شده است و یکی از برجسته ترین جاذبه ها این شهر ‏به شمار می آید.
این بنا توسط معمار برجسته هلندی، رم کولهاس در سال 2005 ساخته شده است و خانه ‏ارکستر ملی پورتو می باشد. طراحی این بنا بسیار منحصر به فرد می باشد و نمای بسیار ‏زیبایی به شهر پورتو بخشیده است.
اگر قصد سفر با تور پرتغال و بازدید از کاسادا موزیک را دارید باید توجه داشته باشید که ‏تقریباً هر شب در این مجموعه برنامه اجرا می شود.
از برنامه هایی که در کاسادا موزیک اجرا می شود می توان به نمایش های گروه های ‏راک، اجرای هنرمندان تک خوان، ارکستر سمفونی کامل و غیره اشاره کرد.
برای افرادی که با تور برای بازدید از این مجموعه می روند تسهیلات ویژه ای نظیر بازدید ‏از پشت صحنه، بازدید از پشت بام مجموعه و غیره در نظر گرفته شده است که به جاذبه ‏های کاسادا موزیک می افزاید.
لازم به ذکر است که خانه موسیقی کاسادا موزیک مقر 4 گروه موسیقی می باشد که ‏عبارتند از ارکستر سمفونی، گروه ریمیکس، ارکستر باروک و گروه کر.
گردشگران تور پرتغال باید بدانند که سالن اصلی کاسادا موزیک حدود 1300 نفر گنجایش ‏دارد.
معماری و ساخت این مجموعه به قدری زیبا و منحصر به فرد است که نظر هر بیننده ای ‏را به خود جلب می کند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور پرتغال برایتان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کاسادا موزیک

سینا 21 تیر 97
3
کاسادا موزیک خیلی زیباست منکه خوشم اومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر