مهمانسرای آلارا

شهر آلانیا واقع در کشور ترکیه، یکی از شهر های تاریخی و بسیار زیبا در این کشور می باشد. جاذبه های دیدنی بسیار زیادی در این شهر وجود دارد. همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح، تور آلانیا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشگیری داشته است. یکی از جاذبه های دیدنی شهر آلانیا مهمانسرای آلارا می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با مهمانسرای آلارا آلانیا در اختیار شما قرار دهیم.
مهمانسرای آلارا واقع در شهر آلانیا یک از زیبا ترین مکان های دیدنی در این شهر می باشد. این مهمانسرا به دستور سلطان علاء الدین کیقباد در سال 1232 ساخته شده است. این مهمانسرا در مرز بین شهر آلانیا با ماناوگات قرار دارد. ساحل زیبای شهر آلانیا در حدود 9 کیلومتر با این مهمانسرا فاصله دارد. این بنا در بین گردشگران تور آلانیا به عنوان یکی از جالب ترین مکان های دیدنی در این شهر شناخته می شود. مساحت این بنا در حدود 2000 متر مربع است. ساختمان این مهمان سرا از سنگ های بسیار زیبا و تراشیده شده ساخته شده است. مهمانسرای آلارا دارای یک بنای نظامی، آبفشان، مسجد و حمام بوده که دیدن آن ها برای گردشگران تور ترکیه خالی از لطف نمی باشد. در اطراف این مهمانسرا جنگل های انبوه و سرسبز بسیار بزرگی وجود دارد، همچنین رودخانه ای بسیار زیبا در نزدیکی این مهمانسرا وجود دارد. این بنا نمادی از تاریخچه شهر آلانیا و کشور ترکیه می باشد. گردشگران علاقمند به مکان های تاریخی هر ساله برای بازدید از مهمانسرای آلارا به آلانیا سفر می کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مهمانسرای آلارا
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

بهادر 24 تیر 97
0
مهمانسرای آلارا چه زیباست مثلهشمال خودمونه انگاری منظرش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.