برج سیدنی

پایتخت کشور استرالیا شهر سیدنی است. این شهر بزرگترین و گرانترین شهر استرالیا می باشد که درجنوب غربی این کشور بنا شده است.این شهر در سواحل شرقی شهر سیدنی بیش از دویست و هیجده سال است که ساخته شده است. شهر سیدنی با سواحل و پارک ها احاطه شده است. 4 میلیون نفر با نژاد های مختلفی در این شهر زندگی می کنند. شرایط آب و هوای این شهر معتدل می باشد و باراش باران در تابستان بیشتر از زمستان می باشد. شهر سیدنی به دلیل وجود جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی، موزه ها و برج ها  بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص داده است.
 یکی از پر جاذبه ترین مکان های گردشگران برج سیدنی است که دومین برج مرتفع کشور استرالیا می باشد. برج سیدنی معروف به" ای ام پی" که بلند ترین ودومین برج مرتفع استرالیا می باشد. این برج مکانی عمومی می باشد که گردشگران تور سیدنی به راحتی میتوانند از برج دیدن کنند.ارتفاع برج سیدنی 309 متر می باشد که در سال 1981 به عنوان برج مخابراتی وتسهیلات گردشگری ساخته شده است. این برج از نظر موقعیت جغرافیایی بین خیابان پیت و کسلریاگ که در خیابان اصلی تجاری مارکت شماره 100 واقع شده است. برج سیدنی سه قسمت تقسیم شده است. گنجایش برج 960 نفر می باشد که شما برای رفتن به طبقه های مختلف با آسانسور برج کمتر از 40 ثانیه به طبقات دسترسی پیدا میکنید. 
در طبقه هشتم برج که در ارتفاع 250 متری می باشد، فروشگاه ودستگاه اندازه گیری باد را می توانید مشاهده کنید و همچنین شما کل  شهرسیدنی را در زاویه 360 درجه در این طبقه می توانید ببینید. برای رفتن به فضای باز برج که در ارتفاعات 268 متری برج می باشد، باید از قبل هماهنگ کنید. یکی دیگر از طبقات مهم که معروف به سبد طلایی می باشد و در آنجا کافه و رستوان نیز قرار دارد و گردشگران میتوانند  لحظاتی خاطره انگیز و به یاد ماندنی را در این طبقه برای خود رقم بزنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره برج سیدنی

رهام 17 مهر 97
0
برج سیدنی رو بسیار زیبا ساختند آدم از دیدنش لذت می بره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر