امتیاز 5 از 5 | از بین 104 امتیاز دهنده به حلقه طلایی روسیه

حلقه طلایی روسیه

روسیه از نظر وسعت یکی از بزرگ ترین کشور های جهان به شمار می رود علاوه بر آن در چند سال اخیر در زمینه ی گردشگری رشد چشمگیری داشته است.این کشور با آب و هوای سرد سالانه در فصل تابستان میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان می باشد.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز لحظه آخر را با یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری این کشور به نام حلقه طلایی روسیه بیش تر آشنا کنیم.
حلقه طلایی روسیه از زیبا ترین مسیر های سفر های چند روزه می باشد که شامل چند شهر قدیمی با ظاهری زیبا ، قشنگی منحصر به فردی به روسیه بخشیده است. در شهر قدیمی حلقه طلایی روسیه شاهد کلبه های جالب و عجیب ، انبوهی از باغ  گیلاس ، کلیسا های شمایلی با گنبد های پیزی شکل همانند کلیسای سنت باسیل و دیگر بنا های دیدنی که شامل قدیمی ترین هنر های روسیه بوده و آن را به بهترین منطقه برای گشت و کذار و بازدید برای گردشگرن تبدیل کرده است.
شهر های قدیمی حلقه طلایی از قدیمی ترین شهر های روسیه به شمار می رود که امروزه مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است ، نکته ی جالب در حلقه طلایی روسیه بازدید سنتی از شهر ها و شهرستان های کوچک آن باعث ایجاد یک حلقه در جهت عقربه های ساعت شده است که از مسکو شروع و به آن نیز ختم می گردد.از شهر های این حلقه ی زیبا می توانیم به سوزدال ، ولادیمیر ، روستوف و یاروسلاول نیز اشاره کنیم.
گردشگرانی که قصد سفر به کشور زیبای روسیه را دارند پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان بازدید از حلقه طلایی را از دست ندهند در این مناطق به ماجراجویی بپردازید ، غذا های محلی میل کنید از بازار های سنتی یادگاری و سوغاتی های متفاوتی را خریداری کنید و به دوستانتان هدیه دهید.

نظرات مردم درباره حلقه طلایی روسیه

میترا 17 آبان 96
1
در شهر های حلقه طلایی روسیه محلی برای اقامت هم وجود داره؟
آکمیا 17 آبان 96
0
حلقه طلایی روسیه فوق العاده بود
درج نظر