شهر شامونیکس

شهر شامونیکس یکی از زیبا ترین و بهترین شهرهای توریستی فرانسه می باشد که بیشتر مورد علاقه ی گردشگرانی است که علاقه به شهرهای سردسیر و ورزش های زمستانی دارند می باشد. حتی امروزه با توجه به استقبالی که از سوی گردشگران تور فرانسه و مردمان این کشور شده است پیشرفت های خوبی داشته که بسیار مدرن و شیک می باشد. شهر شامونیکس نخستین بار در سال 1924 میزبان بازی های زمستانه المپیک در دنیا بوده است که همین امر باعث شد تا در سطح جهان شناخته شده شود.

شهر شامونیکس با توجه به نزدیک بودن آن به کوه های آلپ همیشه با بارش برف رو به رو است که ورزش های زمستانه مانند اسکی در آن انجام می گیرد. برای آن دسته از گردشگران تور فرانسه که به بازی های زمستانی مانند اسکی روی برف، پالاگلایدر، هاکی و ... علاقه دارند می توانند در این شهر تجربه ی فوق العاده ای را برای خود و همسفرانشان رقم بزنند. حتی اگر به این نوع از ورزش ها علاقه ندارید می توانید برف بازی کنید و از امکانات دیگر این مجموعه استفاده کنید.

می توانید سوار تله کابین شهر شامونیکس شوید و شاهد مناظر فوق العاده و بی نظیر از کوه های پوشیده شده با برف آلپ شوید. چشم اندازهای شگفت انگیز برفی که بر روی کوهستان ها وجود دارد و روی تمام درختان و پوشش گیاهی را پوشانده است می تواند برای هر کسی زیبا و خارق العاده به نظر برسد.
از دیگر جاذبه های دیدنی شهر شامونیکس می توان به بلندترین کوه اروپای غربی با نام مونت بلانک اشاره کرد. همچنین امکانات رفاهی ویژه ای مانند هتل های بسیار شیک و مجلل ، رستوران های بین المللی و کلوب های متعددی با انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی برای گردشگران تور فرانسه فراهم شده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر شامونیکس

پانی 16 مهر 97
2
شهر شامونیکس همیشه برفی و سرد هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر