ساحل کارن پوکت

کشور تایلند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان مردم جهان می باشد که تمامی سواحل و شهر های این کشور از جمله پوکت طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.بر اساس آمار جهانگردی سالانه حدود بیست میلیون نفر از این کشور زیبا دیدن می کنند.در این قسمت می خواهیم گردشگرانی که قصد سفر به پوکت را دارند با یکی از بهترین جاذبه گردشگری تایلند به نام ساحل کارن پوکت بیش تر آشنا کنیم تا در صورت تمایل این مقصد را برای اقامت خود در سفر به پوکت انتخاب نمایند.
ساحل کارن پوکت یکی از دیدنی ترین سواحل پوکت به شمار می رود به دلیل این که می توانید سه جزیره کاتایا  ، کاتانوی  و کارن را در این جا مشاهده کنید.این ساحل زیبا بین ساحل نائی هان و کاتانوی  قرار گرفته است به همین دلیل در بیشتر مواقع که به ساحل کارن پوکت بروید با جمعیت زیادی رو به رو خواهید شد اما ارزش این را دارد که با بازدید از این ساحل تصویر پانورامای  جزایر را ببینید و لذت ببرید.
در این سواحل فعالیت های مختلفی صورت می گردد و تمامی نیاز های گردشگران را تامین می کنند ، از فعالیت های محبوب این ساحل می توان به شنا در آب های گرم آن اشاره کرد همچنین دیگر فعالیت های تفریحی آبی مانند غواصی و جت اسکی و غیره وجود دارد که همه ی آن ها می تواند روز های خوبی را در مدت سفرتان به وجود آورند.
در قسمت شمالی ساحل کارن پوکت یک دریاچه ، پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی ویژه ای را در نظر گرفته اند که با کرایه دوچرخه می توانید به دل پر پیچ و خم طبیعت بروید و اوج هیجان و تفریح را تجربه کنید.
از دیگر امکانات این ساحل می توان به هتل های خوب ، رستوران های مختلف ، کافی شاپ های ساحلی دنج اشاره کرد که تمامی امکاناتی که مد نظر دارید در این  ساحل می توانید پیدا کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحل کارن پوکت

سیما 26 مهر 96
2
برای ساحل کارن پوکت تور دارید؟
بیتا 26 مهر 96
2
من به ساحل کارن پوکت سفر کردم بی نظیره...
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر