مدینه جمیرا

یکی از مناطق بسیار زیبا و با امکانات ویژه در دبی مدینه جمیرا می باشد که آوازه ی این شهر توریستی در بین جهانیان پیچیده است. جمیرا به فارسی به معنی شهری زیبا می باشد.مدینه جمیرا در واقع 4 کیلومتر گذرگاه دریایی دارد که بیش از 40 رستوران و کافه با منوی های فوق العاده از بهترین نوشیدنی های بین المللی و خوراک های خاص دنیا می باشد، در واقع انتخاب غذا و نوشیدنی در منوهای فوق العاده ی این رستوران ها کاریست دشوار. از دیگر ویژگی ها و امکانات بی نظیر این مجموعه برای گردشگران تور دبی می توان به پنج زمین تنیس، کلوب های شبانه، کلوب بیلیارد و بازی های کارتی، ساحل اختصاصی با بهترین امکانات رفاهی، اینترنت رایگان و بی سیم در اکثر مناطق شهر و بهره برداری مناسب از طبیعت مدینه جمیرا اشاره کرد.

برای آن دسته از گردشگران دبی که به مراکز اسپا و خواص آب درمانی علاقه دارند یک مرکز ماساژ و ریلکس با 25 اتاق بسیار شیک و لاکچری وجود دارد که می توانید این سوئیت ها را خانوادگی اجاره کنید و چند ساعتی به دور از هیاهو ریلکس کنید و یا از افراد ماهر و با تجربه در زمینه ماساژ استفاده کنید.  همچنین در این مجموعه کلاس های یوگا به صورت فردی یا گروهی ، کلاس های مخصوص برای تمدد اعصاب و ... برگزار می شود و در آخر هم یک استخر بزرگ عمومی با انواع امکانات ( سونا خشک، سونا بخار و جکوزی) برای استفاده ی عموم فعالیت دارند.

در مدینه جمیرا بیش از 10 مرکز خرید وجود دارد که از برندهای روز و معتبر دنیا در آن ها وجود دارد تا صنایع دستی مردم دبی که با توجه به کیفیتی که دارند قیمت های متغیری دارد. گردشگران تور دبی می توانند با قایق های مخصوصی به نام عبره به بخش های مختلف مدینه جمیرا بروید.

فاصله ی مدینه جمیرا تا فرودگاه بین المللی 25 کیلومتر است. همچنین در نزدیکی هتل جمیرا، برج العرب و پارک آبی وایلد وادی قرار دارد. شما گردشگران تور دبی می توانید با سفر به این منطقه توریستی اوقات خوش و به یاد ماندنی را تجربه کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مدینه جمیرا

هما 15 مهر 97
0
مدینه جمیرا به نسبت دیگر مکان های دبی دیدنی تر و جذاب تره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر