پلاکا آتن

یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین محله های یونان واقع در دامنه ی کوه های آکروپلیس،  پلاکا آتن می باشد. پلاکا آتن با توجه به جاذبه های دیدنی فوق العاده زیبا و همچنین آب و هوایی بسیار  پاک و تمیز است که در بین گردشگران تور یونان محبوب می باشد. تقریبا اکثر خیابان های پلاکا فقط محل قدم زدن و پیاده روی می باشد که ورود ماشین به آن ممنوع می باشد. وجود خانه های بسیار قدیمی و کهن با بافت روستایی و ساده ، همچنین کافه های متعدد کوچک محلی با انواع میان وعده های خوشمزه ی یونانی جلوه ی ویژه ای را به شهر توریستی پلاکا آتن بخشیده است. امروزه این منطقه توریستی از جایگاه ویژه ای در بین گردشگران تور یونان برخوردار است.

شما گردشگران عزیز می توانید با آمدن به پلاکا از غذاها و خوراک های سنتی و محلی یونان با کیفیت عالی استفاده کنید و در کافه رستوران های با صفایش لذت میل کردن یک وعده غذایی را ببرید. از آن جایی که پلاکا آتن یک شهر باستانی و کهن می باشد به خودی خود دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است. موزه هنر فولکور، موزه دانشگاه آتن، موزه ی ساز و آلات موسیقی و موزه های هنرهای محلی و سنتی از اماکن دیدنی و بسیار زیبای این منطقه توریستی می باشد. 

در پلاکا آتن نگران نوع و قیمت غذاها نباشید زیرا که همه نوع غذای سنتی یونان و کباب های خوش طعم به همراه نوشیدنی های سرد و گرم بین المللی با قیمت هایی مناسب در رستوران های پلاکا برای گردشگران تور یونان وجود دارد. برای خرید سوغاتی و سمبل های کشور یونان می توانید از دست فروشان و مغازه های کوچک پلاکا خرید کنید. اگر هم قصد اقامت در این منطقه را بیش از یک روز دارید می توانید از هتل های لوکس و با امکانات رفاهی ویژه استفاده کنید که قیمت هر کدام به نسبت امکاناتی که در اختیار مسافران خود می گذارند متغیر می باشد. پس در سفر به یونان بازدید از پلاکا آتن را فراموش نکنید!

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پلاکا آتن

کیمیا 15 مهر 97
0
پلاکا آتن بی نهایت محله ی دیدنی هست آدم دوست داره ساعت ها چو چنین مکانی قدم بزنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر