امتیاز 5 از 5 | از بین 3067 امتیاز دهنده به تور لحظه آخری قشم

تور لحظه آخری قشم

در این صفحه از وب سایت لحظه آخر می توانید انواع تورهای لحظه آخری قشم با هواپیما یا قطار را مشاهده نمایید. این تورها به دلیل عدم تکمیل ظرفیت، چند روز مانده به زمان حرکت تخفیف خورده و با قیمت بسیار پایین و استثنایی توسط چارتر کننده به مسافران ارائه می شوند. تور لحظه آخری قشم همه خدمات و امکانات تور اولیه را شامل شده و فقط به خاطر عدم تکمیل ظرفیت، با قیمت کمتری ارائه می شود، به همین خاطر تقاضا برای خرید اینگونه تورهای بسیار بالا بوده و اگر قصد سفر به قشم را دارید، برای خرید تور لحظه آخری قشم باید به موقع اقدام کنید.

امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری در ایران آمار سفرهای تفریحی به مقاصد توریستی داخلی رشد چشمگیری داشته است که در راستای این موضوع توجه بسیاری از مردم و مسافران به سمت خرید تورهای مسافرتی عالی الخصوص تورهای لحظه آخری جلب شده است. بدین منظور لحظه آخر قصد دارد در این مقاله در رابطه با یکی از پر طرفدار ترین تورهای مسافرتی داخل ایران یعنی تور قشم صحبت کرده و همچنین علاقمندان را با خصوصیات و شرایط خرید تورهای لحظه آخری این مسیر آشنا سازد. لازم به ذکر است در بالای همین صفحه کاربران می توانند لیستی از بهترین و ارزان ترین تورهای لحظه آخری قشم را مشاهده نمایند.

تور قشم لحظه آخری

اگر از آن دسته مسافران باشید که معمولا برای سفرهای خود از تورهای مسافرتی استفاده می کنند، احتمالا با اصلاح تور لحظه آخری آشنا باشید و شاید حتی تجربه خرید تور لحظه آخری قشم را نیز داشته باشید. این بخش مختص افرادی است که هیچگونه آشنایی با تورهای لحظه آخری قشم ندارند..! پس اولین سوال این است، تور لحظه آخری قشم چیست؟

تورهای لحظه آخری قشم در واقع همان تورهای معمولی با همان امکانات، شرایط و خدمات تور اولیه هستند، فقط با این تفاوت که با قیمت بسیار کمتر توسط آژانس های مسافرتی و شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری مثل لحظه آخر، ارائه می شوند. در واقع زمانی که تنها یک الی دو روز به پرواز مانده و هنوز ظرفیت یک تور تکمیل نشده است، آژانس ها برای این که ضرر کمتری متحمل شوند قیمت تورهای خود را تا حد زیادی کاهش می دهند و بسیار ارزان تر از تورهای معمولی به فروش می رسانند.

تور لحظه اخری قشم دارای چه شرایط و خصوصیاتی است؟

همان طور گفتیم تورهای لحظه آخری به خاطر تکمیل نشدن ظرفیت پکیج شامل تخفیف می شوند و از امکانات و خدمات تور چیزی کاسته نمی شود. بنابراین می تواند با خیال آسوده از کیفیت تورهای لحظه آخری نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

نکات مهم برای خرید تور قشم لحظه اخری

به طور کلی برای خرید تورهای مسافرتی باید به یک سری نکات توجه داشته باشید، چون بر خلاف سفرهای شخصی، برخی از اختیارات از شما سلب می شود. به طور مثال تاریخ حرکت یا هتل و اقامتگاه از قبل توسط چارتر کننده مشخص شده است و شما تنها باید به برنامه ریزی های سفر خود بپردازید. این موضوع در رابطه با تورهای قشم لحظه آخری دارای محدودیت های بیشتر و شرایط خاص تر می باشد که در ادامه به برخی از نکات مهم در این زمینه اشاره خواهیم کرد:

  1. تور لحظه آخری قشم تنها چند روز مانده به زمان حرکت (پرواز یا قطار) توسط مسافران خریداری می شوند، بنابراین توجه داشته باشید شما در صورتی باید به سراغ تورهای لحظه آخری رفته باشید که توانایی هندل کردن این موضوع و برنامه ریزی برای سفر در این مدت کوتاه را داشته باشید.
  2. نکته بسیار مهم دیگری که باید در هنگام خرید تور لحظه آخری قشم به آن توجه باشید، شرایط کنسلی اینگونه تورهاست. هر آژانس و یا چارتر کننده شرایط کنسلی متفاوتی دارند اما در اکثر مواقع در صورت پس دادن تور، مقداری از پول شما یا کل مبلغ را به عنوان جریمه کنسلی از شما کسر خواهند کرد.
  3. لحظه آخری بودن یک تور دلیل بر کیفیت بالا و یا حتی پایین آن نمی شود و تمام خصوصیات آن وابسته به تور اولیه دارد، بنابراین پیش از خرید حتما اطلاعات تور را به دقت مشاهده و بررسی نمایید.
  4. تقاضا برای خرید تورهای لحظه آخری به خاطر ارزان بودن قیمت بسیار بالا می باشد، بنابراین اگر قصد سفر به قشم را دارید باید برای خرید تور لحظه آخری آن به موقع اقدام کنید.

بلیط لحظه آخری تهران قشم

تور قشم از تهران یکی از پر مخاطب ترین تورهای جزیره قشم بوده و به طبع این مسیر علی الخصوص خطوط هوایی آن بسیار شلوغ و پر تردد می باشد. بدین منظور قصد داریم به شما روشی را معرفی کنیم که تا حد زیادی هزینه خرید بلیط هواپیما تهران قشم و یا بلیط قطار آن را کاهش می دهد، این راه نیز چیزی نیست جز خرید بلیط لحظه اخری تهران قشم که در ادامه به شرح اطلاعاتی درباره آن می پردازیم.

فرقی نمی کند سفر شما زمینی است یا هوایی، برای هر دو نوع سفر در مواقعی شرکت ها آفرهایی در نظر می گیرند که در شرایط خاص اعمال شده و در اختیار مسافران قرار می گیرد. بلیط لحظه آخری قشم نیز همانند تورهای لحظه آخری آن به خاطر تکمیل نشدن ظرفیت صندلی های هواپیما یا قطار در واپسین روزهای مانده به زمان حرکت، با قیمت بسیار کمتر ارائه می شوند.

بلیط لحظه اخری قشم از تهران تنها دارای قیمت بسیار کمتر از بلیط عادی می باشد و به طور مثال اگر بلیط هواپیما باشد، در کلاس پروازی و خدماتی که در هواپیما ارائه می شوند تفاوتی ندارد. این موضوع برای بلیط قطار قشم نیز صدق می کند.

فقط توجه داشته باشید که شرایط کنسلی که در بالا برای تورهای لحظه آخری قشم ذکر کردیم، برای بلیط های لحظه آخری این مقصد نیز وجود دارد، بنابراین اگر از خرید خود مطمئن هستید، نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید.

تور لحظه آخری قشم از شهر های مختلف

تور قشم از هتل های مختلف

سوالات متداول تور لحظه آخری قشم

1- چه زمانی تور لحظه آخری قشم ارائه می شود؟

پاسخ :

تورهای لحظه آخری هر مسیر زمانی برگزار می شوند که تور معمولی تا یک الی دو روز مانده به زمان حرکت تکمیل نشوند، بنابراین زمان خاصی را نمی توان برای برگزاری اینگونه تورها اعلام کرد. 


2- تورهای لحظه آخری قشم چه مزایایی نسبت به تورهای معمولی دارند؟

پاسخ :

مهم ترین وجه تمایز تورهای لحظه آخری قشم با تورهای معمولی در قیمت آن هاست، به عبارتی تورهای لحظه آخری قشم با قیمت بسیار ارزان تری از تورهای عادی ارائه می شوند، فقط توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخری معمولا در واپسین روزهای باقی مانده به روز پرواز ارائه می شوند بنابراین به دو نکته حتما توجه داشته باشید:

  1. برای خرید خیلی زود اقدام کنید چون به دلیل ارزان بودن قیمت تورهای لحظه آخری قشم، به سرعت ظرفیتشان تکمیل می شود.
  2. خرید این تورها باعث می شود شما زمان لازم برای برنامه ریزی های پیش از سفر را نداشته باشید، بنابراین اگر آمادگی سفر دارید تور لحظه آخری قشم خریداری نمایید.

3- آیا کیفیت و خدمات تورهای لحظه آخری قشم با تورهای معمولی آن متفاوت است؟

پاسخ :

خیر، تورهای لحظه آخری فقط به خاطر عدم تکمیل ظرفیت با قیمت های استثنایی ارائه می شوند و ارزان بودن آن ها دلیل بر امکانات و خدمات بی کیفیت نبوده و متناسب با همان تورهای معمولی می باشد.


4- آیا در صورت کنسل کردن تور لحظه آخری قشم هزینه به مسافر برگردانده می شود؟

پاسخ :

شرایط کنسلی تورهای لحظه آخری با تورهای عادی متفاوت است، زمانی که شما تور لحظه آخری قشم را کنسل می کنید چارتر کننده بخشی از هزینه و یا کل آن را به عنوان جریمه کنسلی برداشته و مابقی هزینه را به مسافر بر می گرداند.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما