Lahzeakhar.com
امتیاز 3.9 از 5 | از 3275 کاربران به تور قشم با قطار
تور ریلی قشم زمستان اقساطی
2
قطار - قطار
6 اسفند - 14 اسفند
کارون سیر نور
2,980,000
نوروزی
تور قشم نوروز اقساطی فاقد استقبال فرودگاهی !
3
آسمان - آسمان
26 اسفند - 7 اسفند
فرجام پرواز
9,005,000
نوروزی
تور قشم نوروزی
3
معراج - سپهران
26 اسفند - 15 فروردین
سرزمین آریایی
8,975,000
تور قشم زمستان اقساطی فاقد استقبال فرودگاهی !
3
چابهار - چابهار
6 اسفند - 16 اسفند
قصر شایان
5,365,000
تور قشم زمستان اقساطی فاقد استقبال فرودگاهی !
3
قشم ایر - تابان
7 اسفند - 15 اسفند
کارون سیر نور
5,395,000
تور قشم زمستان اقساطی
3
کاسپین - آسمان
7 اسفند - 16 اسفند
ندا پرواز
6,300,000
تور قشم 7 و 8 و 11 اسفند فاقد استقبال فرودگاهی !
3
چابهار - زاگرس
7 اسفند - 14 اسفند
سرزمین آریایی
5,420,000

  تور قشم با قطار ، آغاز سفری طولانی و ارزان اما پرهیجان به بزرگترین جزیره خلیج فارس؛ مسافران تور قشم با قطار در ابتدا سفر باید به بندرعباس سفر کنند و سپس بعد از آنجا با استفاده از تاکسی به اسکله شهید حقانی برسند و سپس با سوار شدن بر لنج‌های موجود در این اسکله، گردشگران می‌توانند به قشم بروند. همچنین قیمت تور قشم با قطار بسیار مناسب بوده و شما در کنار هزینه مناسب می‌توانید از زیبایی مسیر  سفر خود لذت ببرید. از آنجا که برخی از کلان شهرها همانند تهران مسیر ریلی مستقیمی به بندرعباس دارند، بهتر است مسافرین تور قشم با قطار از تهران و یا سایر کلانشهر‌ها را انتخاب کنند.

  تور قشم با قطار

  قیمت تور قشم با قطار

  حتما می‌دانید که ساده‌ترین راه رسیدن به قشم از طریق سفر هوایی است. اما اگر به سفر زمینی آن هم با قطار علاقه دارید می‌توانید با استفاده از قطار به بندرعباس رفته و از آنجا راهی قشم شوید. در تور زمینی قشم با قطار شما پس از اینکه به ایستگاه راه‌آهن بندرعباس رسیدید می‌توانید با تاکسی و ون به سمت اسکله شهید حقانی رفته و از آنجا با لنج راهی قشم شوید. قیمت تور قشم با قطار به دلیل اینکه هزینه سفر زمینی نسبت به هوایی کمتر است به صرفه‌تر بوده و علاوه بر آن شما می‌توانید از سفر دریایی خود لذت ببرید.

  اگر قصد دارید سفر خود را به همراه خانواده با قطاری لوکس تهران – بندرعباس را تجربه کنید، می‌توانید قطارهای بن‌ریلی که اغلب کوپه‌های این قطار 6 تخته هستند را مدنظر داشته باشید. همچنین اگر از آن دسته مسافرانی هستید که قصد دارد تور قشم با قطار را با قیمتی بهینه و مقرون به صرفه و درکنار آن کیفیتی مطلوب را تجربه کند، قطارهای شرکت رجا (سریر – امید – البرز) بهترین گزینه محسوب می‌شود که تمامی این قطارها 4 تخته هستند.

  قطار کویر شرکت جوپار به نسبت غرال، بن‌ریلی و رجا امکانات کمتری را در اختیار مسافرین قرار می‌دهند و کوپه‌های این قطار همگی 6 تخته هستند. همچنین قطارهای شرکت چوپار در ساعات 15:00 از تهران حرکت می‌کنند و مسافرین ساعت 09:00 صبح به بندرعباس می‌رسند. هنگامی که مسافرین به شهر بندرعباس رسیدند می‌توانند با استفاده از تاکسی‌های موجود مسافت 7 کیلومتری ایستگاه راه‌آهن بندرعباس به اسکله حقانی را در مدت زمان 20 دقیقه‌ای سپری کنند. فاصله و مسافت بندرعباس تا قشم با استفاده از لنج‌های اسکله، 20 کیلومتر است که اگر شرایط آب‌وهوایی در زمان سفرتان مساعد باشد بین 40 تا 60 دقیقه می‌توانید به قشم برسید.

  قیمت تور قشم با قطار

  تور قشم با قطار ارزان

  قیمت پایین تور قشم با قطار به معنای کیفیت پایین خدمات تور نبوده و گاهی اوقات که مسافران کمی به دلایل گوناگون چون شرایط آب و هوا و دلایل دیگر به این مقصد سفر می‌کنند برگزارکنندگان تور اقدام به برگزاری تور قشم با قطار ارزان می‌کنند. عواملی دیگر چون خالی بودن ظرفیت قطارها و هتل‌ها نیز باعث می‌شود تا قیمت‌ها را کاهش دهند و به رقابت با یکدیگر بپردازند. برخی به این تورها تور آفری قشم با قطار نیز می‌گویند.

  پکبج های متنوع و مناسبتی قشم در لحظه آخر

  تور قشم با قطار لحظه آخری

  تور قشم با قطار لحظه آخری از آن دسته تورهاست که به دلیل پر نشدن ظرفیت تور و نزدیک شدن زمان حرکت، آژانس‌ها نسبت به کاهش قیمت آن اقدام کرده و با قیمت ارزان‌تر به فروش می‌رسانند. اگر به دنبال تو ارزان قشم با قطار هستید توصیه می‌کنیم چند وقت یکبار به لیست تورهای لحظه آخر سر زده از از قیمت ها و شرایط برگزاری این تورها مطلع شوید.

  خدمات تور قشم با قطار

  سفر با هر توری می‌تواند خدماتی را برای مسافرین داشته باشد، تور قشم با قطار از این قاعده مستثنی نیست.

  • صبحانه
  • رفت و برگشت

  تور قشم با قطاربه مقصد بندرعباس

  مدت زمان و هزینه بلیط تهران – بندرعباس

  مسافتی که تهران از بندرعباس دارد حدود 1270 کیلومتر می باشد که برای تور زمینی قشم باید طی شود، همچنین مدت زمانی که مسافرین باید در قطار حضور داشته باشند میان 15 الی 18 ساعت تخمین زده شده که برای برخی افراد که قصد دارند تا از مسیر سفر لذت ببرند خوشایند است.

  قطاری‌هایی که می‌تواند شما را به مقصد بندرعباس برساند، عبارت اند از:

  • قطارهای رجا
  • بن ریل
  • جوپار

  تنها عاملی که می‌تواند این قطارها را از یکدیگر جدا کند، هزینه و مبلغی که مسافرین باید پرداخت نمایند است. هزینه بلیط تهران – بندرعباس وابسته به کیفیت قطار می‌باشد که از میان 116 تا 250 هزارتومان تخمین زده شده. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که امکان دارد در زمان‌های تعطیلات شاد نظیر عید افزایش یابد.

  نکات مهمی که در تور قشم با قطار باید بدانید

  • از وضعیت آب و هوا مطلع باشید.
  • ترانسفر مختص به همه هتل ها نیست.
  • اگر قصد دارید تا ماشینتان را به جزیره قشم ببرید، می‌تواندی آن را در کشتی‌های دریایی قرار دهید. (مختص به تور قشم با قطار یا زمینی)
  • حتما درباره بچه‌هایی 2 ساله باخبر باشید که آیا هزینه بلیط به این فرزندان تعلق می‌گیرد یا خیر.
  • هزینه تور قشم با قطار برای فرزندان 6 سال به بالا محاسبه می‌گردد.

  سوالات متداول

  نظرات کاربران
  1. ویدا آسایش 1402/04/01
   6 نفر پسندیدند
   اگر روزی خواستید با تور قشم و قطار برید به این جزیره پیشنهاد من با توجه به تجربه سفرم قطارهای غزال هستش. چون راحت و لوکسن این قطار ها و آدم اصلا اذیت نمیشه