هزینه اقامت در ترابزون

شهر ترابزون یکی از مقاصد گردشگری نسبتا ارزان در کشور ترکیه می باشد که به دلیل سواحل زیبایی که دارد گردشگران زیادی را مجاب می کند تا از آن بازدید کنند. سفر به هر یک از شهرهای ترکیه، هزینه هایی را به دنبال دارد که ما در این مقاله قصد داریم هزینه اقامت در ترابزون را شرح دهیم.
*هزینه اقامت در ترابزون
در این شهر چندین آپارتمان و خانه های ویلایی جهت اجاره به توریست ها وجود دارد که هزینه آن ها در حدود 1000 لیر است، این مبلغ در ازای استفاده از تمامی امکانات موجود در این خانه ها می باشد که گردشگران تور ترابزون می توانند از آن ها بهره ببرند.
افزون بر این دو مورد، مهم ترین اقامتگاه هایی که توریست ها به دنبال رزرو آن هستند، هتل های این شهر می باشد، این هتل ها در انواع مختلفی هستند که در ادامه آن ها را شرح می دهیم.
-هتل های لوکس و گران قیمت: این هتل ها شامل اقامتگاه های 4 و 5 ستاره می شود که امکانات و خدمات بی نظیری را در اختیار گردشگران تور ترابزون قرار می دهند. هزینه اقامت در این نوع هتل های مجلل بین 700 الی 2000 لیر برای هر شب می باشد.
-هتل های رده میانی: در هتل های رده میانی، کیفیت امکانات و خدمات در حد هتل های لوکس نیست ولی با این وجود بسیار مطلوب هستند و توریست های تور ترکیه می توانند سفر لذت بخشی را در آن ها تجربه کنند. هزینه اقامت در هتل های رده متوسط ترابزون بین 300 تا 600 لیر است.
-هتل های ارزان قیمت: اگر برای سفر به این شهر بودجه ای محدود را در نظر گرفته اید و قصد دارید هزینه اقامت در ترابزون را به حداقل برسانید، هتل های ارزان قیمت با هزینه حدود 100 لیر بسیار مناسب هستند. 
گالری تصاویر
درج نظر