امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در بلژیک

هزینه خوراک در بلژیک

کشور بلژیک واقع در شمال قاره اروپا، یکی از کشور های زیبا و سلطنتی در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور، تور بلژیک را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مواردی که گردشگران قبل از سفر خود به این کشور باید در رابطه با آن تحقیق کنند هزینه خوراک در بلژیک می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در بلژیک بپردازیم.
به طور کلی گردشگران تور بلژیک لازم است بدانند که این کشور یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی دنیا بوده و هزینه ها در آن بالا می باشد. واحد پول رسمی این کشور یورو بوده و گردشگران بهتر است برای سفر به این کشور دلار به همراه خود بیاورند و سپس دلار های خود را در صرافی های این کشور به یورو تبدیل کنند.
هزینه خوراک در بلژیک نسبتا بالا بوده و گردشگران برای صرف غذای کم هزینه بهتر است به رستوران های معمولی این کشور مراجعه کنند. همچنین در برخی از رستوران های بلژیک غذا های سنتی این کشور سرو می شوند، از انواع غذا های سنتی این کشور می توان به کروکت، مولخ فیت و کاربناد فلمیند اشاره کرد. هزینه صرف یکی وعده صبحانه در این کشور حدود 7 یورو بوده و هزینه صرف یک وعده نهار و یا شام در رستوران های ارزان قیمت بلژیک در حدود 7 تا 20 یورو هزینه دارد. همچنین گردشگران تور اروپا لازم است بدانند که برای صرف یک وعده غذای دو نفره در رستوران های متوسط بلژیک لازم است در حدود 60 یورو هزینه کنند. هزینه صرف یک وعده غذا در فست فود های این کشور، مانند مک دونالد در حدود 8 یورو می باشد. همچنین گردشگران تور بلژیک باید بدانند که قیمت هر لیتر شیر در این کشور 1 یورو، هر عدد تان 1.5 یورو، هر کیلوگرم برنج 2 یورو، هر کیلوگرم گوشت 10 یورو و قیمت هر کیلوگرم میوه در حدود 2 یورو می باشد.
درج نظر