امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در قبرس

هزینه خوراک در قبرس

کشور قبرس یکی از جزیره های توریستی و محبوب در بین گردشگران می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و نظر افراد مختلفی را به خود جلب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این کشور، تور قبرس را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از نکاتی که گردشگران پیش از سفر خود به این کشور باید از آن آگاه باشند، هزینه خوراک در قبرس می باشد. با ما در این بخش از وب سیات لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در قبرس بپردازیم.
به طور کلی هزینه خوراک در قبرس متوسط بوده و گران نمی باشد. گردشگران تور قبرس لازم است بدانند که واحد پول رسمی این کشور یورو و لیر می باشد و برای سفر به قبرس بهتر است دلار به همراه خود ببرند و سپس در صرافی های این کشور دلار های خود را به واحد مورد نظر تبدیل کنند. همچنین از دیگر ارز های رایج در این کشور می توان به پوند اشاره کرد.
هزینه خوراک در قبرس با توجه به نوع غذا و رستوران متفاوت و بین 10 تا 50 یورو می باشد. هزینه صرف یک وعده غذا برای گردشگران تور قبرس در فست فود های این کشور در حدود 10 یورو است. گردشگران برای صرف غذا در رستوران های ارزان قیمت این کشور باید 15 یورو بپردازند، همچنین هزینه صرف غذا در رستوران های متوسط این کشور از 30 یورو شروع می شود. گردشگرانی که علاقمند به رستوران های لوکس و با کیفیت نیز می باشند لازم است بدانند که هزینه صرف یک وعده غذا در رستوران های لوکس این کشور بیش از 50 یورو است. از دیگر هزینه های خورد و خوراک در این کشور می توان به هزینه خرید کالا های اساسی اشاره کرد، هزینه خرید هر کیلو برنج در قبرس حدود 1 یورو و یک کیلوگرم پنیر 6 یورو می باشد.
درج نظر