امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به سفر ارزان به مسقط

سفر ارزان به مسقط

مسقط یکی از شهرهای توریستی کشور عمان است که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه سفر ارزان به مسقط در اختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم و آن ها بتوانند با در دست داشتن اطلاعات مفید راهی این شهر شوند. این کشور در حالت کلی کشوری گران می باشد و سفر به آن پر هزینه است.
از آن جایی که بهترین زمان سفر به این شهر فصل زمستان می باشد، پس شما گردشگران تور مسقط بهتر است فصول دیگر را برای سفر خود انتخاب کنید تا هم هزینه هتل برای شما مقرون به صرفه تر شود و هم سفر ارزان به مسقط را بتوانید تجربه کنید. گردشگران تور مسقط می توانند برای وعده های غذایی خود در رستوران های ارزان که قیمت نسبتا مناسبی ( در حدود 20 هزار تومان) دارند، غذا میل کنند. همچنین صرف غذا در فست فودها نیز انتخاب خوبی می باشد.
یکی دیگر از راه های سفر ارزان به مسقط استفاده از غذای خانگی به جای غذاهای رستورانی و فست فودی است که در این صورت غذای سالمی نیز میل کرده اید. به این منظور می توانید از بازارهای روز مواد غذایی اولیه را تهیه کنید و در محل اسکان خود آن ها را طبخ و میل نمایید.
حمل و نقل عمومی در شهر مسقط از طریق اتوبوس، مینی بوس و تاکسی انجام می شود که برای داشتن سفر ارزان به مسقط بهتر است از اتوبوس بهره ببرید. هزینه های تاکسی در این شهر بالا می باشد و اگر برای رسیدن به مقصد عجله ای ندارید، بهتر است زمان بیشتری بگذارید و از اتوبوس بهره ببرید.
همچنین برای گشت و گذار در شهر می توانید از مکان ها و پارک های عمومی که تعدادشان کم نیست، بهره ببرید و از مناظر زیبای آن ها لذت ببرید. سواحل چشم نواز مسقط نیز، انتخابی مناسب برای گردشگران تور عمان می باشد که می توانند اوقات خوب و خوشی را در آن سپری کنند. 

نظرات مردم درباره سفر ارزان به مسقط

حهانگیر بزرگی 27 فروردین 98
3
بسیار عالیو تشکر میکنم
ترابی 1 دی 97
0
درباره هزینه های سفر به عمان به من اطلاع بدید متشکرم
درج نظر