بهترین زمان سفر به میلان

بهترین زمان سفر به میلان تا حد زیادی به هدف و سلیقه گردشگران تور میلان بستگی دارد به همین جهت در این مقاله قصد داریم بهترین زمان سفر به میلان را بررسی کنیم بنابراین اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
بهترین زمان سفر به میلان از نظر آب و هوا فصل های بهار و پاییز می باشد چرا که در بازه های زمانی ذکر شده آب و هوای شهر میلان در بهترین حالت خود قرار دارد و بسیاری از گردشگران این فصول را برای سفر با تور میلان انتخاب می کنند.
در شهر میلان نیز مانند سایر شهر های دنیا فستیوال های متعددی برگزار می شود که سالانه گردشگران بسیاری تنها با هدف شرکت در این فستیوال ها به شهر سفر می کنند اگر شما نیز با هدف شرکت در فستیوال های این شهر به میلان سفر می کنید باید اطلاعاتی در رابطه با این جشنواره ها داشته باشید، در این بخش لیستی از فستیوال های این شهر و زمان برگزاری آن ها را مشاهده می کنید.
فستیوال های فصل بهار:
1. نمایشگاه مبل (28 فروردین تا 2 اردیبهشت)
2. جشنواره هنری ناویجیلو (اواخر اردیبهشت)
فستیوال های فصل تابستان:
1. هفته غذا های میلان
2. فستیوال فیلم میلان 
فستیوال های فصل پاییز:
1. هفته مد بانوان
2. فستیوال موسیقی میلان
فستیوال های فصل زمستان:
فستیوال سن آمبورجیو
اگر قصد سفر با تور میلان و شرکت در فستیوال های تابستانه و زمستانه میلان را دارید باید شرایط آب و هوایی را در نظر گرفته و وسایل مناسب به همراه خود ببرید.
لازم به ذکر است که اگر قصد دارید سفری اقتصادی به میلان داشته باشید، بهترین زمان سفر با تور میلان برای شما فصل زمستان می باشد چرا که زمستان فصل کم گردشگر میلان بوده و گردشگران تور میلان در این فصل می توانند با هزینه ای کمتر در هتل های این شهر اقامت کنند.
 
گزارش مشکل
درج نظر