امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به پاریس

هزینه سفر به پاریس

پاریس یکی از زیبا ترین و گران ترین شهر های اروپایی می باشد که سفر به آن هزینه بسیاری را برای گردشگران در بر دارد. در این مقاله قصد داریم هزینه سفر به پاریس را مورد بررسی قرار دهیم بنابراین اگر می خواهید از هزینه سفر به پاریس مطلع شوید در ادامه لحظه آخر را همراهی کنید.
هزینه های سفر به بخش های مختلفی نظیر هزینه اقامت، هزینه گشت و گذار، هزینه خورد و خوراک، هزینه های حمل و نقل و غیره تقسیم می شود که در این مقاله به شرح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
هزینه های اقامت در پاریس:
هزینه اقامت در شهر پاریس از دیگر شهر های اروپایی گران تر است. در این شهر هاستل ها، هتل ها و آپارتمان هایی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده است که اقامت در هر یک از آن ها هزینه های مختلفی دارد به طور مثال هزینه اقامت در هاستل های پاریس بسته به موقعیت مکانی هاستل و همچنین امکاناتی که در آن وجود  دارد بین 25 تا 45 یورو متغیر می باشد. همچنین لازم به ذکر است برای اقامت در هتل های میان رده این شهر گردشگران باید 50 تا 150 یورو هزینه کنند. 
هزینه گشت و گذار در پاریس:
بخشی از هزینه سفر به پاریس مربوط به گشت و گذار در جاذبه های این شهر می باشد. قیمت بلیط های ورودی هر یک از جاذبه های گردشگری شهر پاریس بسته به نوع جاذبه بین 9 تا 20 یورو متغیر می باشد.
هزینه خورد و خوراک در پاریس:
گردشگران تور پاریس باید بدانند که خورد و خوراک نیز در این شهر گران می باشد و برای هر وعده غذایی فست فود بین 9 تا 7 یورو باید پرداخت کنید همچنین اگر غذای خود را در رستوران های میان رده این شهر نوش جان کنید باید مبلغی حدود 15 یورو پرداخت کنید.
هزینه های حمل و نقل در پاریس:
در این شهر وسایل حمل و نقل عمومی بسیاری وجود دارد که هزینه استفاده از آن ها متفاوت می باشد. قیمت بلیط های یک طرفه مترو حدود 1 یورو، قیمت بلیط اتوبوس های پاریس حدود 10 یورو و کرایه تاکسی بین 40 تا 70 یورو می باشد.
امیدواریم مطالعه این مقاله گردشگران تور پاریس را از هزینه سفر به پاریس مطلع سازد.
درج نظر