امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به سیدنی

هزینه سفر به سیدنی

اگر می خواهید به سیدنی سفر کنید، مقاله هزینه سفر به سیدنی را مورد بررسی قرار دهید. شهر سیدنی بزرگ ‌ترین شهر كشور استرالیا و قاره اقيانوسيه و نيز مركز ايالت نیو ساوث ويلز (ویلز جنوبی نو) می ‌باشد. شهر سیدنی یکی از شهر های توریستی کشور استرالیا است، که هرساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور سیدنی به این شهر سفر می کنند. واحد پول کشور استرالیا، دلار استرالیا است که با نماد AUD نشان داده می شود و در حال حاضر هر 100 دلار آمریکا چیزی حدود 140 دلار استرالیا می باشد.
بسته به آن که گردشگران می خواهند با تور های گردشگری همراه شوند و یا به صورت شخصی سفر کنند، هزینه سفر تفاوت پیدا می کند. گردشگران تور سیدنی باید توجه داشته باشند که اکثر تور های سیدنی با پرواز های خارجی به انجام می رسد.
سفر به این منطقه از دو طریق امکان پذیر است که یکی با تور و دیگری به صورت شخصی می باشد. در ادامه هزینه سفر به سیدنی روش های مختلف را به شما شرح می دهیم که عبارت اند از:
1. تور سیدنی :
تور های مخصوص سیدنی: این تورها اغلب 12 شب و 13 روزه هستند و هزینه آن ها بسته به نرخ ایرلاین، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.
حدود هزینه ها برای 12 شب و 13 روز: بین 3000 تا 4000 دلار
2. شخصی
بلیت هواپیما تهران – سیدنی : حدود 1000 تا 1500 دلار 
قیمت هتل های سیدنی :
رنج قیمت هتل های این شهر برای هر نفر از حدودا 500 دلار شروع می شود و تا 1500 دلار نیز متغییر است.
امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به سیدنی را برای شما شرح می دهد برایتان مفید واقع شده باشد.
این مقاله در تاریخ 97/6/17 به روز رسانی شده است.
درج نظر