امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مینسک

هزینه سفر به مینسک

مینسک، پایتخت بلاروس، شهری لوکس و زیبا است که اکثر گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند، قصد دارند اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به مینسک بدانند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به مینسک بپردازیم.
مینسک با 380 کیلومتر مربع مساحت واقع در شرق اروپا، یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان گردشگران است. این شهر به معماری ساختمان ها، فرهنگ، موزه ها و مکان های دیدنی که دارد معروف می باشد. گردشگران تور مینسک برای سفر به این شهر می بایست هزینه هایی را پرداخت کنند تا بتوانند از سفر به میسنک برای خود خاطره خوبی را بسازند. در ادامه به جزئیات هزینه سفر به مینسک اشاره می کنیم.
گردشگران تور میسنک برای اقامت در این شهر از هتل های 3 الی 5 ستاره استفاده کنند که برای اقامت در هتل های لوکس و با کیفیت شهر، می بایست هزینه ای بیش از 500 هزار تومان برای هر شب اقامت پرداخت شود. همچنین لازم به ذکر است اگر به صورت گروهی به میسنک سفر می کنید می توانید جهت کاهش هزینه اقامت، از هاستل های با کیفیت این شهر استفاده کنید.
خورد و خوراک نه تنها در میسنک بلکه در اروپا تا حدی گران است بطوریکه گردشگران تور میسنک برای هر وعده غذا در یک رستوران با کیفیت می بایست بیش از 60 هزار تومان پرداخت کنند.
برای گشت و گذار در داخل شهر و بازدید از مکان های دیدنی مینسک، گردشگران می توانند از وسایل نقلیه شخصی اجاره ای استفاده کنند اما لازم به ذکر است علاوه بر بالا بودن قیمت خودرو های اجاره ای، قیمت بنزین هم در این شهر گران می باشد. اما گردشگران تور مینسک می توانند از اتوبوس و مینی بوس های شهر استفاده کنند که با صرفه بوده و به تمام نقاط شهر دسترسی دارند.
 

درج نظر