بهترین فصل سفر به رومانی

رومانی یکی از کشور های جنوب اروپا و واقع در شبه جزیره بالکان است که به موجب آن، گردشگرانی که قصد سفر به این  کشور را دارند می بایست اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به رومانی بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به برسی بهترین فصل سفر به رومانی بپردازیم.
رومانی کشوری است که به طبیعت سبز، جاذبه های گردشگری و تاریخی که دارد معروف می باشد. سالانه گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به رومانی سفر می کنند تا بیش از هر چیزی، از آب و هوا و طبیعت سبز این کشور برای خود خاطره خوبی بسازند.
رومانی در فصل زمستان دارای آب و هوایی سرد و برفی می باشد بطوریکه بارش شدید برف در این فصل باعث شده نه تنها میزان ورود گردشگران به کم ترین حالت خود برسد بلکه برخی از خیابان ها و جاده های اصلی و کوهستانی رومانی نیز بسته شوند. در این فصل شهر پوشیده از برف می باشد و شاید به سختی بتوان از مکان های دیدنی رومانی بازدید کرد اما لازم به ذکر است هزینه سفر به رومانی در زمستان به پایین ترین مقدار خود می رسد.
فصل پاییز و بهار را می توان بهترین فصل سفر به رومانی انتخاب کرد. در این دوفصل رومانی یکی از زیباترین شهر ها می شود بطوریکه بازدید از خیابان هایی مانند کالی ویکتوری می تواند خاطره خوبی را برای گردشگران تور رومانی بسازد. در این فصول تعداد گردشگران کمتر از  فصل تابستان است که به همین دلیل هزینه سفر به رومانی کمتر از فصل تابستان خواهد بود.
تابستان فصل توریستی رومانی می باشد. در این فصل هوا گرم شده و از میزان بارش باران کم می شود که به لطف آن، گردشگران تور رومانی می توانند از همه جاذبه های گردشگری رومانی بازدید کنند اما لازم به ذکر است در این فصل هزینه سفر به رومانی افزایش می یابد.

 

گزارش مشکل
درج نظر