امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به سوان

بهترین زمان سفر به سوان

شهر سوان یکی از شهرهای دیدنی کشور ارمنستان است که تقریبا در همه فصول سال آب و هوایی مطلوب و خوب دارد. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه بهترین زمان سفر به سوان در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم. سوان به دلیل قرارگیری در نزدیک کوهستان، آب و هوایی کوهستانی دارد.
زمستان این شهر سرمای زیادی با خود به همراه دارد و در فصل تابستان هوایی گرم و دلپذیر در شهر برقرار است. در فصل تابستان گردشگران تور سوان می توانند از آفتاب شهر و هوای بسیار خوب آن لذت ببرند و از مکان های گردشگری سوان بازدید کنند. در فصل زمستان برف زیادی در این شهر می بارد که حتی ممکن است برنامه ریزی های گردشگران تور سوان برای بازدید از نقاط مختلف شهر را با مشکل مواجه کند. از طرفی اگر شما جزء آن دسته از گردشگران هستید که به ورزش های زمستانی علاقه دارید، این فصل بهترین زمان برای سفر با تور سوان می باشد. همچنین دریاچه سوان که دومین دریاچه بزرگ جهان است، در این فصل یخ می بندد و گردشگران تور ارمنستان این امکان را دارند که در آن به اسکیت روی یخ پرداخته و لحظات شاد و هیجان انگیزی را برای خود رقم بزنند.
آب و هوای شهر سوان در فصل بهار و پاییز بسیار خوب و مطلوب است. در فصل بهار زیبایی های شهر بیش از هر فصل دیگری خودنمایی می کند و فصل پاییز و بهار بهترین زمان سفر به سوان می باشد. بهار این شهر کوتاه است ولی فصل پاییز در آن طولانی تر بوده و زمان مناسبی برای گشت و گذار و دیدن مکان های مختلف شهر می باشد. در ماه اردیبهشت هوای شهر به اندازه ای خوب است که از تفریحات دریاچه سوان می توانید نهایت لذت را ببرید و خاطره ای فراموش نشدنی از این شهر برای خود به ثبت برسانید. 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به سوان

بهزاد 1 مرداد 97
4
بهترین زمان سفر به سوان تابستونه تا بشه از آفتاب دل انگیزش نهایت استفاده رو کرد
درج نظر