هزینه سفر به مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپایی است که جاذبه های تفریحی و فرهنگی زیادی را در خود جای داده و یکی از دریاچه های زیبای آب گرم دنیا را نیز دارد، به همین دلیل هر ساله تعداد زیادی گردشگر از این کشور بی نظیر بازدید می کنند. با سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به مجارستان در اختیارتان قرار دهیم. واحد پول کشور مجارستان "فورینت" می باشد که هم اکنون هر فورینت مساوی با 14 تومان است. برای رفتن به کشور مجارستان، گردشگران تور مجارستان معمولا کشور بوداپست را مقصد خود قرار می دهند که پرواز آن از محدوده قیمتی 2500000 تومان به بالا می باشد. قیمت تورهای مجارستان نیز نسبت به زمان و پروازی که برای سفر خود انتخاب می کنید متفاوت است.
مبحث اقامت از موارد مهم هزینه سفر به مجارستان می باشد. هتل های این کشور نیز بسته به کیفیتی که ارائه می دهند قیمت های متنوعی دارند. هتل های 3 ستاره و 4 ستاره و 5 ستاره از حدود 100 هزار تومان تا 450 هزار تومان هزینه دارد. یکی از نکات مربوط به هزینه سفر به مجارستان، هزینه های خورد و خوراک است که این هزینه ها در مجارستان، تقریبا با ایران برابر است و هزینه غذا در رستوران های آن حدود 1500 فورینت است. برای خوردن یک فنجان قهوه در کشور مجارستان باید حدود 4015 فورینت هزینه کنید.
گردشگران تور مجارستان برای جابجایی در شهر می توانند از قطار و اتوبوس و یا ماشین استفاده کنند. گردشگران تور اروپا برای دسترسی به قطار باید به راه آهن این کشور (MAV و GYSEV) مراجعه کنند. اتوبوس های کشور مجارستان با وجود این که سرعتشان تقریبا با سرعت قطار برابر است، ولی قیمت ارزان تری دارند و برای سفرهای طولانی به صرفه تر هستند. قیمت بلیط ها به این شرح می باشند: بلیط تک 350 فورینت، بلیط سفر یک روزه 1650 فورینت، بلیط سفر سه روزه 4150 فورینت و بلیط ترانسفر 350 فورینت.
گزارش مشکل
درج نظر