هزینه سفر به بیروت

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1402/08/30 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 997
شهر بیروت که پایتخت کشور لبنان است، جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی بسیاری را شامل می شود و هر ساله گردشگران داخلی و خارجی بسیاری از اقصی نقاط جهان به این شهر سفر کرده و از جاذبه های آن بازدید می کنند. در این مقاله قصد داریم هزینه تقریبی دریافت ویزای بیروت، هزینه پرواز، اقامت، خورد و خوراک، حمل و نقل و بازدید از جاذبه های گردشگری بیروت را برای شما شرح دهیم تا از هزینه سفر به بیروت مطلع گردید.
هزینه دریافت ویزای توریستی لبنان
هزینه ویزای این کشور نسبت به مدت زمان اقامت بین 60 تا 105 دلار متغیر است.
هزینه بلیط هواپیمای بیروت
هزینه بلیط هواپیمای برای سفر به بیروت در ایرلاین های مختلف و نسبت به نوع بلیط، بین 900 هزار تومان تا 6 میلیون تومان متغیر است. برای کاهش هزینه سفر به بیروت می توانید از بلیط های ارزان چارتری برای سفر به این شهر استفاده کنید.
هزینه اقامت در بیروت
برای اقامت در بیروت گردشگران دو راه دارندو یا اقامت در هاستل ها و یا اقامت در هتل های این شهر.
همان طور که می دانیم هزینه اقامت در هاستل ها معمولا خیلی کمتر از هتل ها بوده و با انتخاب هاستل ها برای اقامت هزینه سفر به بیروت کاهش خواهد یافت. به طور متوسط در شهر بیروت هزینه یک شب اقامت در هاستل ها 15-12 می باشد.
هتل ها در این شهر معمولا گران بوده و بسته به کیفیت و ستاره های آن هزینه آن بین 18 تا 400 دلار متغیر است.
هزینه خورد و خوراک
هزینه خورد و خوراک بر عکس هزینه هتل های بیروت، مقرون به صرفه و متنوع می باشد. به طور مثال هزینه خوردن یک صبحانه در یک رستوران متوسط از 1 تا 3 دلار می باشد. همچنین هزینه نهار و شام به مراتب گران تر از صبحانه می باشد. 
هزینه حمل و نقل 
با استفاده از وسایل نقلیه عمومی در تور بیروت، هزینه سفر به بیروت را کاهش دهید. هزینه بلیط اتوبوس در این شهر حداکثر حدود 0.67 دلار، هزینه تاکسی به ازای هر کورس در شهر حدود 1.5 دلار می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.6 از 5 | از 104 کاربران به هزینه سفر به بیروت