نکات سفر به برزیل

برزیل کشوری با آداب و رسوم مختلف می باشد که نمی توان به راحتی در یک مقاله آن را توصیف کرد اما در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با نکات سفر به برزیل بیشتر آشنا کنیم تا با رعایت نکات سفر به برزیل سفر خوبی را پیش رو داشته باشند.

ریو دو ژانیرو پایتخت برزیل نمی باشد
بسیاری از گردشگران فکر می کنند که شهر ریو دو ژانیرو پایتخت کشور برزیل است اما این باور به طور کلی غلط است در اصل این شهر تا سال 1960 پایتخت برزیل بوده و از آن پس شهری به نام برازیلی به پایتخت برزیل تبدیل و دولت برزیل در آن مستقر گردید.

اسپانیایی زبان اصلی کشور برزیل نیست
یکی از نکات سفر به برزیل دانستن زبان آن ها می باشد.بسیاری از گردشگران تصور می کنند که زبان اصلی مردم برزیل اسپانیایی بوده و می توانند با مکالمه زبان اسپانیایی کار خود را راه بندازند اما این باور غلط می باشد.مردم برزیل به زبان پرتغالی صحبت می کنند و همچنین به زبان انگلیسی هم زیاد مسلط نمی باشند به همین خاطر به مسافران عزیز توصیه می کنیم با تور برزیل که لیدر دارند سفر کنند.

برزیل همیشه گرم نیست گاهی هم برف می بارد
در قسمت جنوبی برزیل هوا سرد و به همین خاطر شاهد بارش برف خواهید بود این امر برای مسافرانی که برای سفر خود تی شرت و لباس های تابستانی می آوردند بسیار عجیب و گاهی هم باعث نا امیدی گردشگران می شود.البته قسمت شمالی برزیل آب و هوای گرم و استوایی دارد.

در سفر به برزیل تنها به جنگل نروید
جنگل آمازون یکی از بزرگ ترین و همچنین شگفت انگیز ترین طبیعت دنیا محسوب می شود که تمامی گردشگران در سفر خود به برزیل علاقه دارند به این جنگل بروند اما به تمامی بازدید کنندگان توصیه می کنیم به هیچ عنوان برای بازدید تنها نروید حتما یک راهنمای وارد و خبره همراهتان باشد به دلیل این که ای جنگل خطرناک می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر