امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه های سفر به بلغارستان

هزینه های سفر به بلغارستان

بلغارستان یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار می باشد ، شهر وارنا جز سومین شهر بزرگ بلغارستان محسوب می شود ، این شهر به خصوص در فصل های تابستان مملو از گردشگران از سراسر دنیا می باشد در این قسمت با هزینه های سفر به بلغارستان بیش تر آشنا خواهید شد.
 
1. هزینه اقامت در هتل های ارزان قیمت : هزینه ی اقامت دراتاق هتل های دو و یا سه ستاره حدود 35 لف معادل 65 هزار تومان می باشد که امکاناتی از قبیل حمام احتصاصی ، اینترنت رایگان و بعضی از این هتل ها صبحانه هم دارد. هزینه کرایه اتاق اشتراکی حدود 37 هزار تومان و همچنین کرایه یک واحد کامل بین 75 هزار تومان تا 110 هزار تومان نیز می باشد.
 
2.هزینه اقامت در هاستل : در وارنا هاستل های زیادی وجود ندارد اما همین تعداد محدودی که وجود دارد بین حدود 35 تا 40 هزار تومان هزینه دارد و همچنین اقامت در اتاق های 8 تا 11 تخته حدود 28 هزار تومان نیز هزینه دارد.این هاستل ها دارای امکاناتی مانند اینترنت ، صبحانه و ملحفه نیز است.
 
3. هزینه ی غذا : یکی از هزینه های سفر به بلغارستان وعده های غذایی آن می باشد ، شهر وارنا دارای انواع رستوران های خوب با کیفیت و قیمت های مناسبی است ، رستوران های ارزان بین 9 هزار تومان و 27 هزار تومان نیز می باشد.همچنین در رستوران های لوکس می توانید بهترین غذا را بین 80 هزار تومان و 170 هزار تومان می توانید پیدا و میل کنید.
 
4. هزینه حمل و نقل عمومی : در شهر وارنا قطار های بین المللی زیادی وجود دارد که به کشور های همسایه صورت می پذیرد همچنین کرایه اتوبوس از تور وارنا تا صوفیه 60 هزار تومان می باشد.همچنین می توانید برای جا به جایی از تاکسی استفاده نمایید ولی حتما قبل از نشستن در مورد قیمت آن با راننده به توافق برسید.
درج نظر