مرکز خرید وگاس

یکی از مکان هایی که می بایست هنگام سفر به روسیه، حتما در لیست برنامه های خود قرار داده و از آن دیدن کنید مرکز خرید وگاس مسکو می باشد. مرکز خرید وگاس یکی از عجیب اما جالب انگیز ترین مراکز خریدی است که در دنیا می توانید ببینید. این مرکز خرید در قسمت شمال شرقی شهر مسکو و در کیلومتر بیست و پنجم از جاده کمربندی شهر واقع شده است.

مرکز خرید وگاس در روز های اولیه تابستان سال 2010 میلادی و با مساحتی بالغ بر 400 هزار متر مربع افتتاح گردید. این مرکز خرید بزرگ دارای ظرفیت نگهداری از هفت هزار اتومبیل در فضای سر پوشیده بوده و به جرات می توان گفت که تمامی برند های دنیا را در خود جای داده است.

اما نکته جالبی که در رابطه با وگاس مسکو وجود دارد این است که در تمام کشور پهناور روسیه، تنها مرکز خریدی است که دارای دو پارک تفریحی بوده که در مجموع بیش از پنج هزار متر مربع از مساحت این مرکز خرید را شامل می شوند. همچنین درست در درون این پاساژ غول پیکر می توانید شاهد چرخ و فلکی عظیم به طول هجده متر، یک برج دیدنی به طول نونزده متر، سالن های سینمایی معروف به قصر متشکل از نه سالن مجهز به نمایش های سه و پنج بعدی، یک سرسره یخی و یک سالن دایره شکل مختص به اسکیت سواری نیز باشید. رستوران های بین المللی و کافه ها هم که در این مجموعه جای خود دارند.اما جدای از تمامی این موارد چیزی که باعث تعجب گردشگران تور روسیه می شود، معماری عجیب و رنگارنگ داخل مجموعه بوده که با قدم زدن در آن اصلا حس نمی کنید که پا به یک مرکز خرید گذاشته اید. بلکه تصور می کنید وارد شهری عجیب و رنگارنگی شده اید که تنها می توان در فیلم های سینمایی آن را مشاهده کرد. پس حتما یک روز و نیم خود را به بازدید از این مجموعه اختصاص دهید، چرا که خود به تنهایی می تواند یکی از تفریحات در تور مسکو باشد. چنانچه که دارای وسیله نقلیه نیستید، نگران چگونگی رفتن به مرکز خرید وگاس نباشید. چرا که این مرکز خرید دارای دسترسی های بسیار آسان، به ایستگاه های مترو و اتوبوس بوده و شما به راحتی می توانید به اینجا بروید.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید وگاس

سرور 21 شهریور 97
2
مرکز خرید وگاس پیست اسکی هم داره ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر