مرکز خرید اسکادا ارمنستان

  • مرکز خرید اسکادا ارمنستان یکی از مهم ترین مراکز خرید موجود در ایروان برای گردشگران تور ارمنستان است که عرضه کننده انواع پوشاک، لباس ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی،لوازم خانه و هایپر مارکت می باشد. نام این پاساژ الهام گرفته از برند اسکادا می باشد. اسکادا یک شرکت تولید کننده پوشاک با کیفیت در تمامی نقاط دنیا است که در سال 1978 در مونیخ آلمان افتتاح شد. امروزه با توجه به اجناس مرغوب با جنس و بافت خاصی که تولید می کند در تمامی کشورهای صادر کننده از محبوبیت ویژه ای برخوردار است که علت این محبوبیت عرضه البسه زیبا با مد روز به همراه قیمت مناسب می باشد. همچنین شرکت اسکادا در سال 1994 تجارت خود را گسترش داد و خط تولید لباس های ورزشی بسیار شیک و راحت را آغاز کرد که اکنون طی 10 سال گذشته تولید کیف و کفش چرم را نیز شروع کرده اند.

ارمنستان یکی از بهترین کشورهای توریستی می باشد که امروزه مورد استقبال گردشگران خارجی قرار گرفته است. از این رو طی سال های گذشته با پیشرفت های چشمگیری که داشته است توانسته رضایت تمامی گردشگران تور ارمنستان را به خود جلب کند. بعد از انتخاب محل اقامت و بازدید از جاذبه های گردشگری ، خرید کردن یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توانید در هر کشوری انجام دهید که خانم ها در این کار خستگی ناپذیر هستند!
مرکز خرید اسکادا ارمنستان یکی از بهترین و کامل ترین شعبات اسکادا در خارج از آلمان است که گردشگران تور ارمنستان از خرید در این مجتمع بسیار راضی و خشنود بوده اند. در طبقه آخر مرکز خرید اسکادا چندین فست فود و کافه وجود دارد که پس از گشت و گزار و خرید می توانید از خوراکی ها و فست فودهای خوش طعم آن استفاده کنید. از امکانات این مرکز خرید می توان به پارکینگ اختصاصی و قابل دسترس بودن آن به اماکن تفریحی دیگر ارمنستان اشاره کرد. ساعات فعالیت مرکز خرید اسکادا ارمنستان از 10 صبح تا 10 شب به صورت 24 ساعته می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید اسکادا ارمنستان

دلارام 26 شهریور 97
0
مرکز خرید اسکادا ارمنستان خیلی اجناس خوبی داره اما خب خیلی شلوغ هم هست
درج نظر