امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به مجتمع تجاری ستاره فارس شیراز

مجتمع تجاری ستاره فارس شیراز

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مجتمع تجاری تفریحی ستاره فارس شیراز زمینی به مساحت حدود 5500 متر مربع دارد که از این مقدار 4300 مترمربع به زیر بنای آن اختصاص داده شده است. پارکینگ این مجموعه ظرفیت پذیرش حدود 500 خودرو را دارد که به صورت سه طبقه بنا شده است.

 

نمای ورودی مجتمع تجاری فارس

 

مشخصات مرکز خرید ستاره فارس

این مجموعه در کنار پارکینگ سه طبقه، شامل: سه طبقه تجاری که 400 واحد تجاری را در خود جای داده است، یک طبقه فست فود و شهربازی سرپوشیده به مساحت 4500 متر مربع و دو طبقه مسکونی می باشد.

امکانات مرکز خرید ستاره فارس

امکانات این مجموعه را می توان در فهرست زیر مشاهده کرد:

  • استفاده از پله برقی و آسانسور های ساخت کشور ژاپن

  • مجهز بودن به سیستم دوربین مدار بسته

  • مجهز بودن به سیستم اطفاء و اعلان حریق خودکار

  • دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی

  • تجهیزات ژاپنی استفاده شده در موتور خانه ی مرکزی

  • دارای سیستم برق اضطراری

مجتمع ستاره فارس دارای انواع کافی شاپ و رستوران های متعدد غذاهای آسیایی ، چینی، هندی می باشد که به شما تجربه ی امتحان غذاهای بین المللی در کنار لذت بردن از محیط شاد شهربازی را به شما می دهد.

 

شهر بازی و رستوران مجتمع فارس شیراز

 

فروشگاه های مجتمع ستاره فارس شیراز

این مجتمع تجاری یکی از شیک ترین و لوکس ترین مراکز خرید در شمال شیراز می باشد که دارای 9 طبقه است. بیشتر اجناس فروخته شده این مجتمع از مناطق آزاد کشور وارد می شوند. در این مکان تجاری و تفریحی انواع و اقسام پوشاک مردانه ، زنانه و بچگانه ،کالا های دیجیتال و لوازم بهداشتی و آرایشی به فروش می رسد

آدرس مرکز خرید ستاره فارس شیراز

بازار و مرکز خرید ستاره فارس شیراز در خیابان عفیف آباد محله ولیعصر قرار دارد. این مجتمع یکی از دو مجتمع خرید ولیعصر است.موقعیت جغرافیایی این مجتمع مناسب بوده و در نزدیکی مراکز مهم : رستوران صوفی، بانک اقتصاد نوین، خوابگاه دخترانه ستاره، بیمارستان دکتر میر و زیگورات قرار دارد.

آدرس پاساژ ستاره فارس شیراز در استان فارس، شیراز، قصردشت، عفیف آباد، بعد از عرفان منش می باشد.

درج نظر