مرکز خرید مایک

📅 انتشار : 1397/10/15 📅 بروزرسانی : 1401/10/28 بازدید : 605
مرکز خرید مایک پاتایا
مرکز خرید مایک پاتایا
مرکز خرید مایک پاتایا
شهر پاتایا ازشهرهای پرطرفدار تایلند به حساب می آید که به دلیل مکان های دیدنی و جاذبه های بی نظیرش، هر ساله مورد بازدید میلیون ها توریست قرار می گیرد. افزون بر این مکان های دیدنی، مراکز خریدی در این شهر وجود دارد که مورد توجه گردشگران قرار گرفته، یکی از بهترین و محبوب ترین آن ها "مرکز خرید مایک" یا مایک شاپینگ مال نامیده می شود. این مرکز خرید محبوب در سال 1990 در جنوب پاتایا ساخته شد و دارای ساختمانی 5 طبقه است. مرکز خرید مایک متعلق به گروه تجاری مایک بوده و می توان گفت که تا قبل از سال 2012 فروش زیادی نداشت، اما این گروه در سال 2012 تصمیم به بازسازی و ایجاد تغییراتی در مرکز خرید مایک گرفت که تاثیر به سزایی در فروش محصولات آن داشت.
سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!

معرفی مرکز خرید مایک پاتایا

مرکز خرید مایک دارای چند قسمت مجزا از قبیل: لباس های ورزشی، تابلوهای گوناگون، تجهیزات الکترونیک، مبلمان، آلات موسیقی، پوشاک و کیف، صنایع دستی و مواد خوراکی می باشد که گردشگران تور پاتایا با در نظر گرفتن احتیاجات خود می توانند به بخش مورد نظر خود مراجعه نمایند. این مرکز خرید اجناس خود را با قیمت های مناسبی به فروش می رساند و از همین رو کمتر موفق به دریافت تخفیف از فروشگاه های آن می شوید.

از آن جایی که هوای تایلند در فصول پرتوریست، غالبا گرم و شرجی می باشد، در این مرکز خرید بزرگ تهویه های مطلوبی تعبیه شده که سبب می شود گردشگران تور پاتایا در دمایی لذت بخش به خرید کردن بپردازند. طبقه آخر مرکز خرید مایک دارای رستوران های باشکوه و شیکی می باشد که گردشگران تور تایلند می توانند در آن ها انواع غذاهای بومی و بین المللی را سفارش دهند و میل کنند.

ساعات کار: 11 الی 23
وب سایت: www.mikeshoppingmall.com
آدرس: تایلند/ جنوب پاتایا/ جاده ساحلی/ جنوب تقاطع جاده پاتایا کلانگ 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 100 کاربران به مرکز خرید مایک